SON DAKİKA

Hakkari'de PKK Bombalı Saldırı Düzenledi! 2 Asker Şehit Düştü!

>
Hakkari'de PKK Bombalı Saldırı Düzenledi! 2 Asker Şehit Düştü!
Bugün Hakkari'de yine terör zirve yaptı. Hakkari'nin Yüksekova - Şemdinli karayoluna konulan bomba askeri araçların geçişi sırasında patlatıldı. İki asker şehit düştü.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Yüksekova - Şemdinli karayoluna bugün terör örgütü PKK tarafından yerleştirilen bomba patlatıldı. Bu durumun ardından iki askerin şehit olduğu bildirildi.

Konu ile alakalı açıklamaya yapan Türk Silahlı Kuvvetleri, bugün saat 16,45 sularında Yüksekova - Şemdinli karayolu üzerinde bulunan Tuhi köprüsünün kolonlarına yerleştirilen el yapımı patlayıcıların ekip tarafından imha edilmesi sırasında, başka bir konuma yerleştirilen bombanın uzaktan kumanda yardımı ile patlatıldığı açıklandı. Zırhlı araçların geçişi sırasında yapılan saldırının ardından iki askerin şehit olduğu kaydedildi.

Batman'da Polise Hain Saldırı! 1 Polis Şehit Düştü!

Bu menfur saldırıyı kınadıklarını belirten Türk Silahlı Kuvvetleri olaylarla ilgili olarka operasyonların daha geniş bir alana yayıldığı ve operasyonların devam edeceğini bildirdi. Yaşanan olaylarla birlikte hava destekli operasyonların da devam edeceğini bildiren Türk Silahlı Kuvvetleri, şehit düşen askerlerin kimliklerinin henüz açıklanmadığını en kısa zamanda konu ile alakalı yeniden bir açıklama yapılacağını açıkladı.

Şehit düşen askerlerimiz için Allah'tan rahmet dileyen Türk Silahlı Kuvvetleri, geride kalanlara da sabır diledi. Aziz Türk milletine başsağlığı dileyen Türk Silahlı Kuvvetleri, yaralı askerlere de şifalar diledi.

 

 

Hakkari de Meydana Gelen Terör Saldırısında 2 Asker Şehit Düştü
Hakkari de çatışma çıktı! 2 şehit var.
Türkiye 2 Şehit Daha Verdi. Nusaybin de polis aracına bombalı saldırı ...
Hakkari de askeri araca bombalı saldırı - Son Dakika Haberleri
Hakkari de askeri araca bombalı saldırı
pkklilardan-askeri-araca-bombali-saldiri.jpg

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.