SON DAKİKA

Hakan Hatipoğlu Sultanahmet patlamasından kıl payı kurtuldu!

>
Hakan Hatipoğlu Sultanahmet patlamasından kıl payı kurtuldu!
Survivor All Star yarışmasında ünlenen ve ardından da inzivaya çekilen Hakan Hatipoğlu'ndan dün akşam flaş bir itiraf geldi.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Son zamanların en dikkat çeken isimlerinden biri olan Hakan Hatipoğlu, dün sabah saatlerinde Sultanahmet'te meydana gelen patlamadan sadece 20 saniyelik bir süre ile kurtulduğunu açıkladı.

Hakan Hatipoğlu, dün akşam yaptığı açıklamalarla birlikte İstanbul'da meydana gelen Sultanahmet patlamasından kısa bir süre önce camileri çekmek için olayın olduğu yere gittiğini açıkladı. Bir ajans ile görüşmesi olan ve ajans ile görüşmesine daha çok vakit olduğundan Sultanahmet'i gezmek istediğini belirten Hakan Hatipoğlu, Survivor'dan geldikten sonra Sultanahmet'e gelmediğini ve gezmeyi çok özlediğini, toplantıdan önce kısa bir tur atmak ve Sultanahmet Cami'sinin resmini çekmek istediğini aktardı.

Okan Kurt'tan Demet Akalın'a fiyatı dudak uçuklatan hediye!

Caminin resmini çekmek için telefonunun çıkaran fakat ters ışıktan dolayı caminin duruşundan hoşlanmayan Hakan Hatipoğlu, motorsikletine binip olay yerinden uzaklaştığını açıkladı. Kısa bir süre sonra tramvay yoluna inen ve aniden patlama sesi duyan Hakan Hatipoğlu, 20 saniyelik bir farkla kurtulduğunu kaydetti.

Yaşananların kendisi için çok üzücü olduğunu açıklayan Hakan Hatipoğlu, eve gelince bunları yazabildiğini ve gördüğü manzara karşısında hala kendini toparlayamadığını açıkladı.

Tardu Flordun'dan set çalışanlarına çirkin taciz!

Ölümden kıl payı kurtulan o genç konuştu
Survivor All Star ada konseyi bu akşam toplanırken gözler Acunn Medya tarafından açıklanan SMS oylama sıralaması sonuçlarına çevrildi.
Patlamadan kıl payı kurtulan kadın konuştu
Sultanahmet saldırganı: Nabil Fadlı
... Suruç ilçesindeki bombalı terör saldırısının görüntüleri, grupta bulunan iki kişinin ölümden kıl payı kurtulduğunu gözler önüne seriyor.

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi Son Dakika

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi

Afrin Harekatı'nda bugün 45. güne girildi. TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar 2795 teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı. Afrin'de son duruma ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Terör hedeflerinin ÇNRA'larla vurulması ve Raco'daki çatışma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, vatandaşlara Afrin Harekatı'na desteklerinden dolayı teşekkür konuşması yaptı. Son dakika haberine göre, TSK, Afrin'in iki köyünü daha teröristlerden temizledi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.