SON DAKİKA

Hadise O Ses Türkiye'de gözyaşlarına boğuldu!

>
Hadise O Ses Türkiye'de gözyaşlarına boğuldu!
Tv8'in en çok izlenen programı O Ses Türkiye, dün akşam ilginç olaylara sahne oldu. Başarılı yarışmacı Aziz Kiraz, finale kalarak Hadise'yi mutlu etti.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Ekranların en çok izlenen yarışmalarından biri olan O Ses Türkiye'de dün akşam yaşananlar herkesi şoke etti. Uzun zamandır yarışmada jüri üyeliği yapan ve kimsenin değiştiremediği isimler arasında yer alan Hadise, gözyaşlarına boğuldu.

Uzun zamandır yarışmada birinci olmak için yarışan Hadise, 5 yıldır istediğini alamadı. Her yıl Acun Ilıcalı'nın programı O Ses Türkiye'de ekranlara gelen Hadise, kendisinin seçtiği yarışmacı ile birinci olmak için elinden geleni yapmaya çalışıyor. Birinciliği bir hayli isteyen ve bunun için de mücadele eden Hadise, bu durumun ardından herkesi şaşırtmaya devam ediyor.

Ünlü oyuncudan hamilelik pozu!

Uzun zamandır herkesin birinci olmasından yakınan ve bu sebepten dolayı da meraklı bir bekleyiş içerisinde olan Hadise'nin kimle bir arada olacağı ise merakla bekleniyor. Yarışmacısı Aziz Kiraz'ın finale kalmasının ardından duygusal anlar yaşayan Hadise, gözyaşlarını tutamayıp, bu yıl birinci olmayı istediğini açıklıyor.

Bu yıl finale bir yarışmacı ile katılan Hadise'nin büyük bir merakla birinci olup olmayacağı bekleniyor.

Muhteşem Yüzyıl Kösem'de büyük kriz!

osesturkiye 348 izlenme 02:45 O Ses Türkiye - Hadise Gözyaşlarına Boğuldu
Hadise Gözyaşlarına Boğuldu (OSesTürkiye)
O Ses Türkiye de Hadise Gözyaşlarına Boğuldu 190 izlenme ...
O Ses Türkiye de Hadiseyi ağlatan Soner Kıp tanıdık çıktı
Play Video
Play Video
VİDEO-Hadise yine gözyaşlarına boğuldu!.. Neler oluyor?
Play Video

Ünlü Sanatçı Hadise Kiminle Birlikte? MAGAZİN

Ünlü Sanatçı Hadise Kiminle Birlikte?

Hakkında aşk dedikoduları yapılan Hadise kiminle birliktelik yaşıyor? Bir eğlence merkezi çıkışında sevgilisi ile olduğu yönünde söylentiler çıkan ünlü sanatçının merak edilen aşk hayatından son dedikodular. O ses Türkiye'nin başarılı jürisi Hadise, evlilik planlarımı yapıyor? Birlikte olduğu kişinin önceki ilişkisinin bitmesine neden olduğu söylenen sanatçı hakkında merak edilenler..

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.