SON DAKİKA

H&M 'nin Türkiye Online Mağazası Açıldı!

>
H&M 'nin Türkiye Online Mağazası Açıldı!
Her zevke hitap eden ürünlerini en iyi fiyatla müşterilerine sunmaya devam eden H&M'den bir yeni yatırım daha. Tek tıkla modayı takipçilerinin ayağına getirmeyi hedefleyen H&M online mağazasını açtığını duyurdu. Açılışa özel fırsatların sunulduğu online alışveriş sisteminde avantajlar bitmiyor. Merakla beklenen firmanın yeni gözdesinden detaylar...

Kaliteli ve sürdürülebilir modayı en iyi fiyatla müşterilerine sunmaya devam eden H&M uzun zamandır beklenen müjdeli haberi duyurdu. Kadın, erkek, çocuk ve gençlere yönelik olarak çok sayıda ürünü bulabileceğiniz H&M koleksiyonlarında ev tekstili ürünleri de yer alıyor. Her zevke hitap eden koleksiyonlara ulaşmak firmanın yeni atılımı sayesinde daha kolay olacak. İşte merak edilen haberin detayları.

2017 yılının ilk çeyrek karını açıklayan H&M geçen yıla oranla karında yüzde 3 azalma olduğunu belirtirken, Türkiye'de işlerin iyi gittiğini ifade etti. Türkiye’de işlerinin iyi gitmesi üzerine online mağazasını hizmete soktuğunu duyuran firma mağazalarındaki koleksiyonlarının aynılarını sunmaya devam edeceğini paylaştı. Takipçilerine tek tıkla modayı ulaştıracak olan H&M ayrıca online mağazası üzerinden her zevke hitap eden moda tasarımların yanı sıra H&M Home’a ait ürünleri de müşterilerinin beğenisine sunuyor olacak.

Firmanın sürprizleri bitmek bitmiyor. Yıl boyunca sadece online mağazada olmak üzere bazı ürünlerde müşterilerin beğenisine sunulacak. Moda ile eğlenceli yaklaşımın bir arada sunulduğu H&M Home’da dahil olmak üzere birbirinden özel konseptlere, Türkiye’nin her yerinden tek bir tık ile telefon, tablet, bilgisayar gibi istenilen kanallardan ulaşım sağlanabilecek. Online mağazasının açılışını kutlamak isteyen H&M, Moda Haberleri’ne üye olan tüm takipçilerinin sepetlerindeki bir ürününde %25 indirim fırsatı sağlıyor. Ayrıca, sitede yer alan bazı ürünlerde de %50’ye varan indirim ve 1 hafta süreyle ücretsiz kargo imkanı bulunuyor.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.