SON DAKİKA

Güzellikte doğru bilinen yanlışlar büyük problem yaratıyor!

>
Güzellikte doğru bilinen yanlışlar büyük problem yaratıyor!
Bir çok kişi her zaman güzel olmak ister. Fakat güzel olmak için yapılan yanlışlar, geri dönüşü olmayan sıkıntılara neden olabilir.

Bir çok kişi için güzellik büyük önem arz ediyor. Çağımızda görselliğin her geçen gün daha da ön plana çıkması ve ardından da estetik uygulamalarının artış göstermesi, uzmanları da harekete geçiriyor. Daha fazla kozmetiğe dayalı bir durumun ortaya çıkması, aynı zamanda da güzelleşmek için farklı uygulamaların ortaya çıkması nedeniyle yanlış uygulamaların her geçen gün daha arttığı kaydediliyor.

Güzelleşmek için bir çok kişinin yanlış uygulamalar yürüttüğünü ifade eden uzmanlar, bu sebepten dolayı kişilerin genel olarak dikkat etmesi gerektiği ifade ediliyor. Son zamanlarda burun bantlarının çok çoğaldığını kaydeden uzmanlar, bu bantların bir işe yaramadığını, genel olarak burun üzerindeki kiri aldığını kaydediyor. Aynı zamanda selülit kremlerine de dikkat çeken uzmanlar, bu uygulamalar nedeniyle selülitlerin geçmeyeceğini ifade ediyor.

Selülit kremlerinin genel olarak etki etmediğini ifade eden uzmanlar, sivilcelere de dikkat edilmesi gerektiğini kaydetti. Sivilcelerin sıkılmaması gerektiğini kaydeden uzmanlar, bu konuda kremlerin ve medikal ürünlerin kullanılmasının daha doğru olacağını kaydetti. 

Güneşli günlerin gelmesi ile birlikte herkesin dikkat etmesi gerektiğini kaydeden uzmanlar, güneş kremlerinin hem kış hem de yaz aylarında kullanılması gerektiğini ifade etti. Güneş kremlerinin genel olarak vücudu koruduğunu kaydeden uzmanlar, bu sebepten dolayı mutlaka her dışarı çıkıldığında kullanılması gerektiğinin altını çizdi.

Yaza güzel vücut ile girmek istiyorsanız bu tavsiyelere dikkat!

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.