SON DAKİKA

Güreşçi Kız Sporcuya Taciz!

>
Güreşçi Kız Sporcuya Taciz!
Türkiye Güreş Federasyonu, 17 yaşındaki bayan sporcunun taciz iddiaları ile tartışma konusu oldu.

Türkiye Güreş Federasyonu Antalya İl Temsilciliği’nde kadın güreşçinin taciz iddiaları ile sarsıntı yaşadı. 47 yaşındaki  yağlı Güreş Federasyonu Sorumlusunun, 17 yaşındaki genç sporcuya soysal medyadan ulaşıp, sürekli taciz içerikli mesajlar atması, genç kızı rahatsız ettimesi sonucu olay savcılığa taşındı.


Türkiye Güreş Federasyonu Antalya İl Temsilciliği, bu taciz olayı ile sarsıntılı günler geçiriyor. 17 yaşındaki kadın güreşçi S.Ç.D, iki çocuk babası Federasyon Sorumlusunun kendisine taciz etmesi iddiası ile ailesi ile birlikte Antalya Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.


S.Ç.D’nin Savcılığa verdiği ifadede, Yağlı Güreş Federasyonu Sorumlusunun kendisine sosyal medyadan ulaşıp sürekli rahatsız edici mesajlar attığını söyledi. 47 yaşındaki iki çocuk babasının 17 yaşındaki  sporcuya “bana kız güreşçi ayarla”. “dünyanın yolu bizden geçer” içerikli mesajlar attığı öğrenildi.


Güreşçi genç kız Edirne’ye kapma gidiyordu, yağlı Güreş Federasyonu Sorumlusu genç kıza Facebook üzerinden ulaşıp, kendisine güreşçi kız ayarlamasını eğer yoksa Antalya’dan kız ayarlamasını istediği iddiaları ortalığı karıştı. Genç sporcu ve ailesi bu taciz olayını yargıya taşıdı.


Taciz iddialarının içinde olan O.Ç, bunların iftira olduğunu genç kızın kendisinin ona arkadaşlık isteği gönderdiğini söyleyerek kendini savundu.

Akdeniz Bölgesi Yağlı Güreş Federasyonu Sorumlusu 47 yaşındaki iki çocuk babası O.Ç. nin kendisini sosyal medya ve telefonla sürekli taciz ettiğini öne ...
Minderde   taciz   skandalı

Haberin Etiketleri : Minderde Taciz Skandalı , minderde taciz ,
Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi Son Dakika

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi

Afrin Harekatı'nda bugün 45. güne girildi. TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar 2795 teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı. Afrin'de son duruma ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Terör hedeflerinin ÇNRA'larla vurulması ve Raco'daki çatışma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, vatandaşlara Afrin Harekatı'na desteklerinden dolayı teşekkür konuşması yaptı. Son dakika haberine göre, TSK, Afrin'in iki köyünü daha teröristlerden temizledi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.