SON DAKİKA

Gupse Özay'dan Barış Arduç'a Ömürlük Sözleşme

>
Gupse Özay'dan Barış Arduç'a Ömürlük Sözleşme
Ekranların iki sevilen ismi Barış Arduç ve Gupse Özay'dan şok yaratan itiraflar. Ayrılıkları ve kavgaları ile gündemden düşmeyen çift arasında yine kara kedi mi dolaşıyor? Son olarak Gupse Özay'ın yeni filminin galasında birlikte görülen sevgililerin geçtiğimiz akşam Özay'ın katıldığı bir davette ayrı olmaları dikkatlerden kaçmadı. Merak edilen ikiliden son gelişmeler...

Rol aldıkları projeler ile ekranların sevilen isimlerinden olan Barış Arduç ve Gupse Özay çiftinin arasında soğuk rüzgarlar mı esiyor? Son olarak Gupse Özay’ın yeni filmi Tatlım Tatlım’ın galasında birlikte görülen sevgililer, geçtiğimiz akşam Özay’ın yer aldığı bir organizasyonda soğuk rüzgarlar esince yine ayrıldılar mı dedikodularının çıkmasına neden oldu? Sevgili Barış Arduç’la ilgili çıkan bir haberin kendisine sorulması üzerine, Özay’ın konu hakkında haberinin olmadığının fark edilmesi de şaşırttı. İşte sevilen çiftle ilgili merak edilenler…

Başarılı oyuncu Gupse Özay, geçtiğimiz akşam, rol aldığı “Tatlım Tatlım” filmini izlemek için ekip arkadaşlarıyla birlikte katıldığı bir organizasyonda görüntülendi. Ardından magazincilerin sorularını yanıtlayan Özay’a “Sevgiliniz Barış Arduç’la kaç yıllık anlaşma yaptınız?” sorusunun sorulması üzerine “Biz ömürlük sözleşme yaptık” yanıtını verdi. Öte yandan sevgilisi Barış Arduç’un, Star TV ile üç yıllık sözleşme yaptığı hatırlatılan oyuncu, “benim haberim yok, benden niye sakladı” şeklinde ifadeleriyle esprili şekilde yanıt verdi. 

Geçtiğimiz günlerde filmin galasında birlikte görüntülenen sevgililerin bu sefer bir arada olmaması şaşırttı. Son olarak haklarında yapılan ayrılık ve ihanet haberlerini kabul etmeyen yorumlarda bulunan çiftin arasında yine soğuk rüzgarlar mı esiyor? Sempatik tavırları yine dikkatleri çekmeyi başaran Gupse Özay Etiler Hillside'da düzenlenen eğlence de neşeli anlar yaşadı. Keyfinin yerinde olduğu gözlenen Özay, sevgilisi Barış Arduç hakkında da samimi açıklamalarda bulundu.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.