SON DAKİKA

Gupse Özay ile Barış Arduç Birlikteliğinde Şok Gelişme! Ünlü Çift Ayrıldı mı?

>
Gupse Özay ile Barış Arduç Birlikteliğinde Şok Gelişme! Ünlü Çift Ayrıldı mı?
Barış Arduç ile Gupse Özay aşkı bitiyor mu? Kiralık Aşk dizisinin bitmesinin ardından yine haklarında ayrıldı haberleri yapılan ünlü çift bu sefer kesin olarak yolları ayırdı mı? Barış Arduç ile Elçin Sangu nikah masasınamı oturuyor? İşte merak edilenler..

Deliha filminin çekimi esnasında aşkları başlayan Barış Arduç ve Gupse Özay birlikteliğinden hayranlarını üzecek haber geldi. Barış Arduç’un başrolünde olduğu Kiralık Aşk dizisindeki rol arkadaşı Elçin Sangu ile arasında yakınlaşma olduğuna dair çıkan haberler yüzünden gündemden düşmeyen ilişki bu sefer bitti mi? Arduç ve Özay çiftinin ayrılığına üçüncü bir kişimi sebep oldu? İşte merak edilen ilişkinin bitme nedeni?

Uzun süredir haklarında ayrıldı haberleri yapılan çift en son yılbaşı öncesi birlikte çıktıkları tatile giderlerken havaalanında görüntülenmişlerdi. Mutluluk pozları veren Gupse Özay ve Barış Arduç ayrıldılar haberlerine cevap verir gibiydiler. Ancak son günlerde çıkan dedikodulara göre ünlü çiftin yine yollarını ayırmak üzere olduğu iddia ediliyor.

Kiralık Aşk dizisiyle adını sıkça duyuran Barış Arduç, dizideki rol arkadaşı Elçin Sangu ile de çok anılmıştı. Hatta dizinin senaryosu o kadar benimsendi ki, izleyici tarafından dizi aşkı gerçek mi oluyor sorularının sorulmasını da gündeme getirdi. Gupse Özay ile sürekli ayrıldı haberleri yapılan Barış Arduç ise bu konuda demekki rolümüzü iyi yapıyoruz diye karşılık vermişti. 

Bazı haber sitelerinde yapılan haberlere göre Kiralık Aşk dizisinin ekranlara sona ermesiyle Barış Arduç ile Gupse Özay’ın yollarını ayırdığı söyleniyor. Dizi boyunca birlikte olan çiftin ayrılmasının ardında Barış Arduç’un Elçin Sangu ile evleneceği yönünde haberlerde basında yer almaya başladı bile. Ancak geçtiğimiz hafta arkadaşlarıyla kahvaltı yapan hala ikili birlikte olduklarını gösterir gibiydiler.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.