SON DAKİKA

Gülben Ergen'e "AKP'li Kocadan Ayrılmayacaktın" Tehdidi

>
Gülben Ergen'e
Evliyken eşini aldattığı yönünde iddialar ile her defasında hakaretlere ve iftiralara maruz kaldığını dile getiren Gülben Ergen'e bu sefer de eski eşinin asistanının abisinden öyle bir tehdit geldiki! İsyanını dile getirmekte gecikmeyen ünlü sanatçı aldığı tehdit mesajlarını da sosyal medya hesabından paylaştı. İşte merak edilen haberin gelişmeleri...

Magazin gündeminin çok konuşulan isimlerinden olan Gülben Ergen’e eleştiri bombardımanı devam ediyor. Uzun süredir boşandığı eşiyle ilgili linç edildiğini dile getiren ünlü sanatçıya bu sefer tehdit mesajları geldi. Sosyal medya hesabı üzerinden kendisine gönderilen tehdit mesajlarını paylaşan Ergen neye isyan etti? İşte haberin detayları…

Eşini aldattığı iddialarıyla uzun süredir eleştirilerin odağında olan şarkıcı Gülben Ergen bir tehditte boşandığı eşi Erhan Çelik’in asistanının abisinden geldi. AKP'ye yakınlığı ile bilinen TV sunucusu Çelik'in asistanının abisi tarafından kendisine gelen tehdit mesajlarını sosyal medya hesabından paylaşan Ergen, "Kimseyi aldatmadım yeter be yeter!" diyerek isyanını dile getirdi. Erhan Çelik'in asistanının abisi olduğu öğrenilen kişi Gülben Ergen'e "AKP'li kocadan ayrılmayacaktın. Sonun Deniz Seki gibi olacak" diyerek tehdit ettiğinin mesajlarını takipçileri ile paylaştı.

Edinilen bilgilere göre Erhan Çelik'in asistanının abisi olan Murat Emre Kurtulmuş’un, attığı mesajlarda kendisini emniyet mensubu olarak tanıtıp Ergen’e tehditlerde bulunduğu öğrenildi. Ayrıca "Hakan Uzan'la otelde basılma" iddialarının da delil olması için yazışmaları tahrif ederek medyayla paylaştığı biliniyor. Yaşananların üzerine isyanını dile getiren Gülben Ergen ise tüm olup biteni Instagram paylaşımıyla duyurdu. Ergen'in paylaştığı mesajlarda kendisini emniyet mensubu olarak tanıtan Kurtulmuş'un "Bu dönemde AKP'li kocadan ayrılmayacaktın" sözleri ile "Bu kötülük ne zaman bitecek?" diye soran Ergen'e "Deniz Seki'nin yattığı yerde" diyerek tehdit etmesi herkesi şaşırttı.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.