SON DAKİKA

Gülben Ergen'den hamilelik paylaşımı!

>
Gülben Ergen'den hamilelik paylaşımı!
Sesiyle herkesin beğendiği isimlerden biri olan Gülben Ergen, bugün yaptığı paylaşımla herkesin aklını karıştırdı.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Pop müziğin vazgeçilmezlerinden biri olan ve son zamanlarda çıkardığı şarkılarıyla herkesin dikkatini çeken Gülben Ergen, her yaptığı ile olay olmaya devam ediyor. 2014 yılında aniden aldığı bir karar ile birlikte gazeteci Erhan Çelik ile hayatını birleştiren Gülben Ergen, bu durumun ardından herkesi şaşırtmıştı.

Magazin gündemine bomba gibi düşen bu ani evliliğin ardından Gülben Ergen ve Erhan Çelik'in romantik paylaşımları herkesi daha da şaşırtmıştı. Birbirlerine son derece aşık olan ve herkesin dikkatini çekmeyi başarabilen Gülben Ergen ve Erhan Çelik'in bu durumun ardından herkesin hedefi haline geldi.

Kamer Genç öldü mü? Kamer Genç'in son sağlık durumu nedir?

Son zamanların en çok yakıştırılan çifti Gülben Ergen ve Erhan Çelik'in ne zaman bebek sahibi olacağı ise merakla beklenmeye başlandı. Bugün Gülben Ergen'in yaptığı bir paylaşım ise herkesi şaşırttı. Elinde telefon ile bir şeye baktığı görülen bir resimi Instagram hesabına atan Gülben Ergen, bu durumun ardından fotoğrafın altına çok mutlu olduğunu ve kimseye de neye baktığını söylemeyeceğini bildirdi.

Gülben Ergen'in bu paylaşımları kafaları karıştırırken, bir çok takipçi de başarılı şarkıcının hamile olduğunu ve o yüzden mutlu olduğunu iddia etti.

Hande Yener 2,5 yıl hapis yatacak!

 

Gülben Ergen

Gülben Ergen den Sırrı Süreyyalı Seçim Paylaşımı
Gülben Ergen in Paylaşımına Tepki Yağdı
Gülben Ergen in Üvey Anne Paylaşımına, AK Partili Vekilden Sert Tepki ...
Gülben Ergen den Ülkücüleri kızdıran paylaşım
Gülben Ergen den Özgecan Aslan paylaşımına tepki
İşte Gülben Ergen in paylaşımına gelen o yorumlar:
Gülben Ergen den hamilelik iddialarına yanıt
Gülben Ergen den Sırrı Süreyya lı seçim paylaşımı!

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.