SON DAKİKA

Gülben Ergen ve Erhan Çelik Boşanıyor Mu? Gülben Ergen'den Şaşırtan Evlilik Açıklaması!

>
Gülben Ergen ve Erhan Çelik Boşanıyor Mu? Gülben Ergen'den Şaşırtan Evlilik Açıklaması!
Sesiyle herkesin beğendiği isimler arasında yer alan Gülben Ergen, geçtiğimiz günlerde çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Başarılı şarkıcı başarılı evliliğin olmadığını belirtti.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Şarkılarıyla herkesin sevdiği isimler arasında yer alan Gülben Ergen, geçtiğimiz yıl Erhan Çelik ile dünyaevine girmişti. Aniden nikah masasına oturan çift, herkesi şaşırtmıştı. Bu durumun ardından ise Gülben Ergen, çok şaşırtıcı bir açıklamada bulundu.

Uzun süredir mutlu bir evlilik sürdüren ve ilişkileriyle herkesin sevdiği isimler arasında yer alan Gülben Ergen çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Başarılı evlilik hakkında yorumlarda bulunan Gülben Ergen, mümkün mertebe başarılı bir evliliğin olmadığını belirtti.

Deniz Akkaya'dan Şoke Eden Hareket! Magazin Dünyası Şokta!

Başarılı evliliğin sırrının olmadığını açıklayan Gülben Ergen, bu konuda sadece müsama gösterilmesi gerektiğini kaydetti. İki insanın birbirini çok sevmesi gerektiğini anlatan Gülben Ergen, bu açıdan kişiler arasındaki ilişkinin de çok iyi olması ve iletişimin kuvvetli olması gerektiğini belirtti.

Başarılı evlilik için alttan alınması gerektiğini de belirten Gülben Ergen, fedakarlık yapılmadan bir evliliğin yürümeyeceğini ve bu sebepten dolayı da çiftlerin dikkatli adımlar atması gerektiğini belirtti. Gülben Ergen'in yaptığı bu dikkat çekici açıklamalar ise herkesin aklında çeşitli sorular yarattı.

Barış Arduç Elçin Sangu'ya Olan Aşkını Resmen Haykırdı!

 

Arda Turan ve Burcu Esmersoy Yıllar Sonra Buluşuyor!

Gülben Ergen den eşi Erhan Çelik e destek geldi
Kendilerini bekleyen minibüse binen ikilinin merkezden ayrılmasından 10 dakika sonra Atlas ı, yardımcısı evlerine götürdü.
GULBEN-ERGEN-CEPHESiNDE-SURPRiZ-GELiSME
ERHAN ÇELİK VE GÜLBEN ERGEN DÜĞÜNÜNDEN YENİ FOTOĞRAFLAR
Gülben Ergen ünlü haberciyle Bodrum da evleniyor
GULBEN-ERGEN-VE-HABERTURK-GENEL-YAYiN-YONETMENi-ERHAN-
Erhan Çelik ten Gülben e şok sözler.
Gülben Ergen ile Erhan Çelik, uzun süredir devam eden ilişkilerini nikah masasına taşımaya karar verdi.
GÜLBEN ERGEN DEN İLGİNÇ SORU: HEYT KİM V..
Erhan Çelik ten Gülben Ergen e Çok Konuşulacak Mesaj!
Önceki gün bebek te arkadaşlarıyla kahve içerken görüntülenen Ergen  ayrı ev  iddialarını yalanlayarak  Erhan benim eşim. Yan dairemde de oturmuyor, ...
Bir kız çocuğu istediğini açıkladı. Akıllara Gülben Ergen hamile mi sorusu geldi? Gülben Ergen ve Erhan çelik ne zaman bebeklerini kucağına alacak?
Erhan Çelik, Gülben Ergen le resmi olarak evlenmek istemiyor

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.