SON DAKİKA

Gülben Ergen Kayseri'de üvey anne mağduru çocuklarla görüştü!

>
Gülben Ergen Kayseri'de üvey anne mağduru çocuklarla görüştü!
Uzun zamandır Türkiye gündemini meşgul eden ve büyük bir infial yaratan üvey anne dehşetini yaşayan çocuk için Gülben Ergen Kayseri'ye gitti.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Tüm Türkiye uzun zamandır Kayseri'de yaşanan vahşeti konuşuyor. Üvey annesi tarafından işkenceye maruz kalan ve büyük sıkıntılar yaşayan 4 yaşındaki minik çocuk için tüm Türkiye seferber olmuştu. Üvey annesinin işkencelerini daha fazla kaldıramayan küçük çocuğun mesanesi patlamıştı.

Mesanesi patladıktan sonra tam 2 ay hastanede kalan minik çocuğu geçtiğimiz günlerde Gülben Ergen ziyarete gitti. Minik çocuğu barına basan ve bu şekilde fotoğrafını Instagram'a atan Gülben Ergen, herkeste takdir topladı. Minik çocuğun son durumu hakkında bilgi veren Gülben Ergen, bu güzel çocuğun psikolojisinin yerinde olmadığını, ailenin yavaş yavaş toparlandığını bildirdi.

İşte Benim Stilim Ünlüler bu tarihte ekranlarda olacak!

Küçük çocuğun ayaklarını sakladığını belirten Gülben Ergen, bu durumun ardından diğer kişilere yabancı davrandığını ve babaannesine yakın davrandığını anlattı. Babası ve babaannesinden başkasının kucağına gitmeyen minik çocuğu tam 5 kez ameliyat geçirdiği bildirildi.

5 kez ameliyat geçiren ve yinede normal yaşantısına dönmeye çalışan küçük çocuğu bağrına basan Gülben Ergen, kendisine yakın davrandığı için minik çocuğu bir kez daha çok sevdiğini ve yaşananlara çok üzgün olduğunu ifade etti. Gülben Ergen'in açıklamalarına ve paylaştığı fotoğraflara yüzlerce yorum ve beğeni geldi.

Diriliş Ertuğrul hakkında üzücü karar!

 

Tuba Büyüküstün çocuklarına babaları Onur Saylak'ı göstermiyor!

Kayseri deki üvey anne dehşetine Gülben Ergen den yürek sızlatan yorum
Üvey anne mağduru çocuklara Sedat Peker den jest
Kayseri deki işkenceci üvey anne dehşetinde bomba gelişme! (Son dakika haberleri)
OLAYIN ARDINDAN HANGİ İŞ ADAMI, ÇOCUKLARA SAHİP ÇIKTI? Kayseri de ...
u201cŞeytanın insan kılığında canavara dönüşmüş hali o kadınu201d
Gülben Ergen o üvey anneye isyan etti
Yoğun iş döneminden sonra kendine iki gün izin veren Ergen, Venedik teki bir kafede otururken çektirdiği fotoğrafı Instagram da paylaştı.
Gülben Ergen rap yıldızı imajıyla şaşırttı

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.