SON DAKİKA

Gülben Ergen Anne Olmaya Hazırlanıyor!

>
Gülben Ergen Anne Olmaya Hazırlanıyor!
Ünlü şarkıcı Gülben Ergen'in gazeteci eşi Erhan Çelik'ten çok şaşırtıcı bir açıklama geldi. Erhan Çelik'in açıklamaları herkesin aklını karıştırdı.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri olan Gülben Ergen ve Erhan Çelik çifti her yaptığı ile olay olmaya devam ediyor. Başarılı bir çift olarak karşımıza çıkan ve geçtiğimiz yıl evlenen Erhan Çelik ile Gülben Ergen, yine çok konuşulacak bir olaya imza attı.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Birbirine Girdi! Sokak Ortasında Dehşete Düşüren Kavga!

Geçtiğimiz günlede Periscope'dan canlı yayın açan Erhan Çelik, takipçilerinin sorularını yanıtladı. Takipçileriyle sohbet eden Erhan Çelik'e Gülben Ergen soruldu. Erhan Çelik tüm içtenliği ile yanıtladığı soruda kendisini yakışıklı yapanın Gülben Ergen olduğunu ve bu durumdan dolayı da çok hoşnut olduğunu söyledi. Erhan Çelik'e takipçileri yeni bir çocuk isteyip istemediklerini sordu. Erhan Çelik ise çocuk düşündüklerini ve özellikle kız çocuğu istediklerini dile getirdi.

Kız çocuğunu çok istediklerini anlatan Erhan Çelik, toplamda tam 4 tane oğulları olduğunu ve artık bir kızın evlerini şenlendirmesi gerektiğini bildirdi. Bu durumun ardından ise Erhan Çelik'in açıklamaları akılları karıştırdı. Çocuk meselesini uzun uzun açıklayan Erhan Çelik'in ardından Gülben Ergen'in hamile olduğu iddia edildi.

Deniz Akkaya'dan Skandal Hareket! Rezil Etti!

 

 

 

Gülben Ergen anne olmaya mı hazırlanıyor?
Gülben Ergen yeniden anne olmaya hazırlanıyor!
3 çocuk annesi 1972 doğumlu Gülben Ergen küçük bir kızken bile güler yüzlüymüş. Çıkık elmacık kemikleri ve fındık burnu ilerleyen yaşına rağmen hiç ...
Gülben Ergen den Demet Akalın a anlamlı hediye
3 çocuk annesi Gülben e şok.
3 çocuk annesi 1972 doğumlu Gülben Ergen küçük bir kızken bile güler yüzlüymüş. Çıkık elmacık kemikleri ve fındık burnu ilerleyen yaşına rağmen hiç ...
Gülben Ergen

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.