SON DAKİKA

Genç Basketbolcunun Ölümü Sevenlerini Gözyaşlarına Boğdu

>
Genç Basketbolcunun Ölümü Sevenlerini Gözyaşlarına Boğdu
Bursa’da yaşayan basketbolcu Esra Çavuşoğluları (18) hayata veda etti.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Geçirdiği kalp krizi sonucu 18 yaşında hayata gözlerini kapatan Esra Çavuşoğluları gözyaşları ile son yolculuğuna uğurlandı. Kadınlar bölgesel basketbol ligi ekiplerinden bursa zeytin gençlik kulübü oyuncusu Esra Çavuşoğulları’nın zamansız vefatı sevenlerini şok etti.

Genç basketbolcunun idman sonrası evine geldi. Sabaha doğru ailesinin genç basketbolcunun nefes almamasını fark etmesi üzerine 112 acil servisine telefon ettiler. Olay yerine gelen ambulans ekipleri Esra‘yı hastaneye götürdüler. Kalp krizi geçirdiği anlaşılan genç sporcu, bütün müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Genç kızın katılacağı basketbol müsabakası ise ertelendi.  Daha henüz 18 yaşında olan Esra Çavuşoğlu’larının ölümü arkadaşlarını, ailesini ve spor camiasını yasa boğdu.

Cesedi Bursa adli tıp kurumunda incelenmesi sonucunda ailesine teslim edildi. Otopsi sonucu daha netleşmeyen Esra’nın cenazesi evinin önüne getirilerek buradan toprağa verilmek üzere kaldırıldı. Ailesinin tek çocuğu olan Esra, gözyaşları ile İhsaniye mezarlığından toprağa verildi.

Basketçi Genç Kızını Kalp Krizinden Kaybeden Babadan Yürek Yakan Sözler Açıklaması. Bursa da 19 yaşındaki basketbolcu Esra Çavuşoğulları nın ...
BASKETÇİ GENÇ KIZINI KALP KRİZİNDEN KAYBEDEN BABADAN YÜREK YAKAN SÖZLER: - Bursa Haberleri - Milliyet Bursa
Genç basketbolcu kalbine yenildi!
Ziraat Odasına Modern Toprak Analiz .
Afyonkarahisar u2033İl Mera Komisy.
18 Yaşındaki Basketbolcu, Kalp Krizi Sonucu Yaşamını Yitirdi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.