SON DAKİKA

Gamze Özçelik'in Plajdaki Tavırları Şaşırttı

>
Gamze Özçelik'in Plajdaki Tavırları Şaşırttı
Arka sokaklar dizisinin sevilen oyuncularından Gamze Özçelik ailesi ile gittiği tatilde kameralara yakalandı. Babası ve kız kardeşi ile birlikte vakit geçiren Özçelik denize girmeyi tercih etmezken, sergilediği tedirgin halleri gözlerden kaçmadı. Boşandığı eşiyle tekrar evleneceği dedikoduları yapılan ünlü oyuncu o iddialara ne yanıt verdi?

Bir süredir ekranlardan uzak olan ve kendisini gönüllü yardım çalışmalarına adadığı bilinen başarılı oyuncu Gamze Özçelik, önceki gün babası ve kız kardeşi Meltem ile Bodrum-Akyarlar’da kameralar yakalandı. Sıcaktan bunalan oyuncunun havuza girmemesi ve bacaklarını havlu ile kamufle etmesi dikkatlerden kaçmadı. Etrafındaki tatilcilerden de rahatsız olduğu gözlenen oyuncunun tavırları görenleri şaşırttı. 

Beş yıl önce boşandığı eşi Uğur Pektaş'la yeniden barıştığı ve ikinci kez nikah masasına oturacağı dedikoduları yapılan Gamze Özçelik, şimdilerde kız kardeşi ve babasıyla birlikte Bodrum'da tatil keyfi yapıyor. Son günlerde magazin muhabirlerinin kameralarına sık sık takılan Gamze Özçelik’in sergilediği tavırlarlar dikkat çekti. Gözlerden uzakta bir yerde tatil yapmayı tercih eden Özçelik, denize girmezken, bir palmiye ağacının altında oturmayı tercih etti. Bir ara rüzgarın etkisiyle açılan bacaklarını da havluyla kapatmaya çalışan ünlü oyuncunun yardımına kız kardeşi yetişti.

Yakınlarında oturan tatilcilerden de rahatsız oldukları anlaşılan iki kardeşin hareketleri magazincilerin gözünden kaçmadı. Plaj çıkışı muhabirleri fark eden Gamze Özçelik’in “Beni çekmeyin, görünmek istemiyorum” şeklindeki tepkileri şaşırttı. Son zamanlarda sosyal medya hesabından dini paylaşımlara ağırlık veren oyuncu, sergilediği tavırları ile tesettüre mi girdi sorularını akıllara getirdi. 2012 yılında boşandığı ve oğlu Muratcan’ın babası olan Uğur Pektaş ile yeniden barıştığı bilinen Özçelik, ufukta tekrar evlilik var mı soruları da duymazdan geldi.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.