SON DAKİKA

Gamze Özçelik Açtı Ağzını Yumdu Gözünü! Şoke Eden Açıklamalar!

>
Gamze Özçelik Açtı Ağzını Yumdu Gözünü! Şoke Eden Açıklamalar!
Bir zamanların en başarılı mankenlerinden biri olan ve ardından da oyunculuk sektörüne adım atan Gamze Özçelik çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Ekranların sevilen yüzlerinden biri olan ve yıllara rağmen güzelliği hiç bir şekilde değişmeyen Gamze Özçelik, geçtiğimiz günlerde çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Gamze Özçelik'in Serra Yılmaz'ın açıklamalarına göndermede bulunması ortalığı karıştırdı.

Son olarak Fatih dizisiyle ekranlara gelen ve ardından da ekranlara veda ettiğini açıklayan Gamze Özçelik geçtiğimiz günlerde 'Türk' olduğu için utanan Serra Yılmaz'a göndermelerde bulundu. Önceki günlerde bir televizyon programına katılan Serra Yılmaz, kendisine sorulan soruyu üzgün bir biçimde yanıtlamış ve Türk olduğunu belirtmişti.

Kıvanç Tatlıtuğ'dan Sevinçli Haber! Yeni Dizisi Bu Tarihte Başlıyor!

Türk olduğu için üzülen ve bunu büyük bir dert olarak gören Serra Yılmaz'a Gamze Özçelik'ten de cevap fazla gecikmedi. Gamze Özçelik Serra Yılmaz'a seslenerek, bu toprakların güzelliğini, gücünü ve büyüklüğünü fark edecek insanların farklı bir gönül taşıdıklarını, İstanbul'un konu alındığı bir programa da bu gönüle sahip olanların katılmasının çok mantık dışı olduğunu, Türk olmanın onur ve gurur meselesi olduğunu, Serra Hanım'ın da bu açıklamalar nedeniyle kusura bakmaması gerektiğini bildirdi.

Gamze Özçelik'in bu açıklamaları da sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı.

Kara Sevda Dizisine Çağatay Ulusoy Sürprizi!

 

Kerem Bursin'den Flaş İtiraf! Evleniyor Mu?

 

 

... gamze özçelik fotoğrafları ...
... gamze özçelik fotoğrafları ...
gamze3 gamze gamze2
GAMZE ÖZÇELİK İN ACI SONU!
Güneş in haberine göre Arka Sokaklar dan ayrıldıktan sonra rol aldığı Fatih dizisi birkaç bölüm süren Özçelik, her röportajında görüşmeler devam ediyor dese ...
... gamze özçelik fotoğrafları ...
Gamze Ozcelik Bel
Ekim Kapak Kızı Gamze Özçelik Anlatıyor!
GAMZE ÖZÇELİK - UĞUR PEKTAŞ
Gamze Özçelik
Gamze Özçelik: Şöhrete alışmadım kabul ettim.
Gamze Özçelik Biyografi
Yargıtay Ceza Genel Kurulu, manken Gamze Özçelik in eski Milli Basketbolcu Gökhan Demirkol ile ilişkilerini içeren görüntüleri ifşa eden sanık Salih ...
Artık karşılıklı sahne yazılmıyor

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.