SON DAKİKA

Galatasaray'dan Kovulan Sigthorsson'un Çapkınlığı Ortaya Çıktı!

>
Galatasaray'dan Kovulan Sigthorsson'un Çapkınlığı Ortaya Çıktı!
Bayan Bacak lakabıyla tanınan ünlü Manken Tuğçe Aral, Galatasaray'ın sözleşmesini feshetmiş olduğu Kolbeinn Sigthorsson ile ilgili çok çarpıcı ifadeler kullandı.

Galatasaray'da hiç forma giyme şansı bulamadan takımdan ayrılmış olan söz konusu futbolcu İstanbul'un gece hayatına karıştı. İddialara göre futbolcunun İstanbul gecelerinde gönül eğlendirdiği söylendi.

Galatasaray'ın sezonun başında kiralık olarak aldığı fakat sakatlığından dolayı daha 1 maç bile oynatamamış olduğu futbolcu Sigthorsson'un İstanbul'da gece hayatına çıktığı ve İstanbul gecelerinde çapkınlık yaparken yakalandığı iddialara söz konusu oldu.

Fanatiğin yapmış olduğu habere göre, tedavisine devam etmesi ve dinlenmesine büyük derecede önem vermesi gereken Sigthorsson eğlencesinden vazgeçmedi. İzlandalı futbolcu, bir gece kulübünde dans ederken görüntülendi.

Manken Tuğçe Aral, aynı kulüpte karşılaşmış olduğu Sigthorsson'un dans ediyorken hiçbir şekilde sakatlık belirtisi vermediğini iddia ederken, 25 yaşındaki oyuncunun sosyal medya üzerinden yollamış olduğu mesajlarla kendisini masasına, daha sonra da odasına davet ettiğini dile getirdi ve mesajları birer birer ifşa etti.

Podyumlardan tanınan Tuğçe Aral, fanatik bir Galatasaray taraftarı olarak bilinmektedir. Verdiği pozlarla takımına destek vermektedir.

Manken Tuğçe Aral, Galatasaray taraftarı olduğunu iletirken büyük itirafda bulundu bu itiraf biraz da sitem içeriyordu. Eğer manken olmasaydım, Galatasaray'da forvet veya stoper olabilirdim dedi. İnceden bir gönderme yaptı.

Tuğçe Aral Bayan Bacak Lakabıyla tanınmaktadır. Tuğçe Aral'a ait birkaç fotoğraf...

Galatasaray

Galatasaray

Galatasaray

Galatasaray

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.