SON DAKİKA

Galatasaray 2. Başkanı Göz Yaşlarını Tutamadı!

>
Galatasaray 2. Başkanı Göz Yaşlarını Tutamadı!
Galatasaray'ın ,Süper Toto Süper Lig'te Gaziantepspor'a yenildiği 2-0 skorun ardından ikinci başkan Cengiz Özyalçın canlı yayında gözyaşlarını tutamadı!

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Galatasaray'ın ,Süper Toto Süper Lig'te Gaziantepspor'a 2-0 yenilmesinin ardından Galatasaray ikinci başkanı   Cengiz Özyalçın taraftarları kızdıracak açıklamalarda bulundu.

Gaziantepspor maçının ardından konuşan ikinci başkan Cengiz Özyalçın, "Şimdi protesto eden taraftarlara sitem etmek istemiyorum.Galatasaray taraftarı doymuş. Dolayısıyla hep şampiyonluk ve galibiyet istiyor.Ancak şuanki durumda Galatasaray'ın UEFA ile olan durumu yanı mali sorunları halledeceğiz. Sportif başarı sonra." dedi.

Galatasaray yöneticileri ve kulüp başkanları ,Gaziantepspor maçının 2-0 mağlubiyetle sonuçlanması karşısında suskunluğu korumaları ,taraftarın git gide büyüyen öfkelerine sebep olurken ,ikinci başkan Cengiz Özyalçın gerekli açıklamalarda bulunarak ," Galatasaray için şuan mali problemler daha önemli ,spor daha sonra " açıklamasında bulunurken ikinci başkan Cengiz Özyalçın, Galatasaray'in zor güler geçirdiğini açıklaması sırasında gözyaşlarını tutamadı.

Hamzaoğlu gözyaşlarını tutamadı. Galatasaray ...
Hamza Hamzaoğlu Şampiyonluk Konuşmasında Gözyaşlarını Tutamadı
Hamza Hamzaoğlu gözyaşlarını tutamadı. Galatasaray ...
Burak Yılmaz gözyaşlarını tutamadı
Eski başkan gözyaşlarını tutamadı
Fatih Terim gözyaşlarını tutamadı
U21 derbisini izleyen Galatasaraylı futbolcular Hakan Balta, Emre Çolak, Wesley Sneijder, Engin Baytar ve Emmanuel Eboue de Ekin Yılmaz ı teselli etmeye ...
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Lig Radyo da katıldığı programda önemli açıklamalarda bulundu. Türkiye nin en dertli adamlarından biri değilim diyen ...
Selçuk İnan gözyaşlarını tutamadı. Galatasaray ...

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.