SON DAKİKA

Ferhat Göçer trafik kazası geçirdi! Ferhat Göçer'in son durumu ne?

>
Ferhat Göçer trafik kazası geçirdi! Ferhat Göçer'in son durumu ne?
Romantik şarkıların vazgeçilmez seslerinden biri olan Ferhat Göçer, dün akşam İstanbul Vatan Caddesi'nde trafik kazası geçirdi.

Sevilerek dinlenen isimlerden biri olan ve uzun zamandır da herkesin takip ettiği kişiler arasında yer alan Ferhat Göçer, dün akşam saatlerinde büyük bir kaza geçirdi. Kırmızı ışıkta bekleyen ve bir arkadaşının yönetimi altında olan araçta bulunan Ferhat Göçer, neye uğradığını şaşırdı. Sürücü koltuğunda oturan arkadaşı ile birlikte İstanbul Vatan Caddesi'nde kırmızı ışıkta bekleyen Ferhat Göçer'in aracına arkadan başka bir araç çarptı.

Hızla gelen ve kırmızı ışıkta duramayan araç, Ferhat Göçer'in aracına arkadan çarptıktan sonra orta refüje sürüklendi. Bu sırada çevreye de zarar veren araç içerisinde bulunan sürücü sağ kurtuldu. Olayın şokunu üzerinden atlatamayan ve bir süre araç içinde kalan Ferhat Göçer, daha sonra çevrede yaralı olabileceği düşüncesiyle arabadan indi. Yaşadığı şoku atlatamayan ve bu ifadeyi yüzünden silemeyen Ferhat Göçer herkesi korkuttu.

DURUMU GAYET İYİ

Yaşanan trafik kazasının ardından neye uğradığını şaşıran ve bu sebepten dolayı da büyük bir üzüntü yaşayan Ferhat Göçer, kazanın ucuz atlatılmasından dolayı memnun olduğunu kaydetti. Kısa süre içinde rahat nefes alan Ferhat Göçer'in daha sonra sağlık kontrolleri için hastaneye gittiği ifade edildi.

İfadesi alınan Ferhat Göçer'in daha sonra evine gittiği öğrenildi. Ferhat Göçer için bir hayli endişelenen hayranlarına ise açıklama geldi. Yapılan açıklamaya göre Ferhat Göçer'in durumunun iyi olduğu ve herhangi bir sıkıntı yaşamadığı ifade edildi.

Zuhal Topal'dan Esra Erol'a büyük transfer!

 

Kısmetse Olur'da Cansel ve Eser ayrıldı! Cansel programı terk edecek!

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.