SON DAKİKA

Facebook’ta Tanıştığı 14 Yaşındaki Kıza Tecavüz Etti

>
Facebook’ta Tanıştığı 14 Yaşındaki Kıza Tecavüz Etti
Adana’da ki iddiaya göre, bir kişi facebook üzerinden tanıştığı 14 yaşındaki kıza tecavüz etti ve tutuklandı.

Adana’da yaşanan olayda sosyal medya üzerinden tanışıp ardından odunlukta tecavüz eden kişi tutuklandı.14 yaşındaki M.İ.A anne babası boşandıktan sonra annesi kızına bakamayınca teyzesi onu yanına alıp bakımını üstlendi. M.İ.A aynı mahallede yaşayan 23 yaşındaki Ferman S. İle facebook üzerinden arkadaş olup tanıştılar. M.İ.A teyzesi İzmir’e gidince Ferman S ile görüştü. Ferman Ç. M.İ.A görüştükten sonra evlerinin çatısındaki odunluğa götürüp tecavüz etti.


M.İ.A olaydan sonra eve döndü. Teyzesi de İzmir’den geldiğinde M.İ.A’da tuhaf bir şeyler olduğunu hissetti ama M.İ.A teyzesine konu hakkında bir şey anlatmadı. M.İ.A’nın okuldaki hareketlerinde dikkat çekiciydi. M.İ.A’nın rehber öğretmeni onda farklı bir şeyler olduğunu anladı ve M.İ.A ile konuşmak istedi. M.İ.A rehber öğretmenine her şeyi anlatınca olay ortaya çıktı. Rehber öğretmen olayı polise bildirdi ve soruşturma başlatıldı. Tecavüz iddiası ile tutuklanan zanlı Ferman S. M.İ.A ile arkadaş olduğunu ve kendi rızası ile birlikte olduklarını söyledi. Ferman S. Tutuklanarak mahkemeye sevk edildi. M.İ.A ise devlet koruması altına alındı.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.