SON DAKİKA

Esra Erol'da gelin adayı Nevruz canlı yayında ağlama krizine girdi!

>
Esra Erol'da gelin adayı Nevruz canlı yayında ağlama krizine girdi!
Herkesin severek izlediği programlardan biri olan Esra Erol'da dün akşam yaşanan olaylarda gelin adayı Nevruz'un ağlama sahneleri herkesi şaşırttı.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Herkesin severek izlediği isimlerden biri olan Esra Erol'da olaylar bir türlü durulmuyor. İlgiyle takip edilen yapımlar arasında yer alan Esra Erol'da dün akşam yaşanan olaylar herkesi şaşırtıyor. Dün akşam ekranlara gelen yeni bölümde gelin adayı Nevruz'u yeniden stüdyoya çağıran Esra Erol, yaşanan olayların aynısının yaşanmaması için başarılı yarışmacıyı uyardı. Bu uyarıların ardından ise gelin adyaı Nevruz yeniden stüdyoya geldi.

Nevruz'un stüdyoya geldikten yein olaylar yaşanmaya başladı. Kendisine gelen talibi ile görüşmeye hazırlanan Nevruz'a damat adayı Tarkan'ın yeni albümünü getirdi. Tarkan'ın resmini görünce bir an da ağlamaya başlayan gelin adayı Nevruz, bu durumun ardından herkesi şaşkına çevirdi. Tarkan'ın albümünü alan Nevruz, yerinden kalktı ve stüdyonun ortasına oturup ağlamaya başladı.

HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLADI

Ağlama krizine giren ve ardından da susamayan Nevruz'un Tarkan'ın fotoğrafını sık sık öpüp bağrına basması da dikkatlerden kaçmadı. Kendisine gelen damat adayını da görmeden reddeden Nevruz, uzun bir süre Esra Erol'un iknalarına da karşı çıktı. Esra Erol'un kendisine olan teklifini de reddeden Nevruz, bir tek Tarkan ile çay içmek istediğini açıkladı.

Nevruz'un aniden ağlamaya başlaması Esra Erol'u da zor durumda bıraktı. Aniden büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalan Esra Erol'un gelin adayını ikna etmesi oldukça zor oldu.

Erkan Petekkaya çıkan görüntülere isyan etti!

 

Kısmetse Olur yarışmacılarının ne iş yaptıklarını duyunca şaşıracaksınız!

Esra Erol da Damat Adayları Birbirine Girdi
Esra Erol da Rus Gelin Çıldırttı! ...
Esra Erol Canlı Yayında Fena Sinirlendi! 05:00
Esra Erol u şaşırtan gelin adayı
GELİN ADAYININ İSTEKLERİ ESRA EROL U BİLE ŞOK ETTİ! CİHANGİR, ETİLER, NİŞANTAŞI

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.