SON DAKİKA

Eskişehir'de Kan Donduran Vahşet!

>
Eskişehir'de Kan Donduran Vahşet!
Eskişehir'in Günyüzü ilçesinde, evlerinin bahçesinde başları taşla ezilerek öldürüldüğü iddia edilen yaşlı çiftin, yapılan araştırmada aynı zamanda defalarca bıçaklandığı da ortaya çıktı.

Eskişehir'in Günyüzü ilçesinde, evlerinin bahçesinde başları taşla ezilerek öldürüldüğü iddia edilen çiftin, aynı zamanda defalarca bıçaklandığı belirlendi.

Eskişehir

Onlarca Vücut Yarasına Rastlandı

Karadere çiftinin kimliği henüz belirsiz kişi veya kişiler tarafından kafalarına taşla vurularak öldükleri açıklandı.Olay, öğleden akabinde Günyüzü ilçesine bağlı bundan önce belde olan son gerçekleşen düzenlemeyle mahalle statüsüne dönüştürülen Gümüşkonak’ta yaşandı.

Alınan bilgiye göre, Mustafa K. (64) ile eşi Tevhide K. (60), Gümüşkonak Mahallesi'ndeki evlerinin bahçesinde yakınları tarafından cansız şekilde bulunmuş, daha sonra olay yerine çağrılan 112 Acil Servis ekipleri tarafından yaşlı çiftin hayatını kaybettiği tespit edilmişti. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna kaldırılan cesetlerin otopsisi yapıldı. Buna göre, Mustafa K.'nin boğaz ve göğsünden de olmak üzere 15 yerinden bıçaklandığı ve başının taşla ezildiği, eşi Tevhide K.'nin de sırt Bölgesinden bıçaklandığı ve başının taşla ezildiği bildirildi. Mustafa K.'nin cenazesinin Günyüzü ilçesi Gümüşkonak Mahallesi'nde, eşi Tevhide K.'nin de Eskişehir'de toprağa verildiği öğrenildi.

Haberin Etiketleri : eskişehirde cinayet ,
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.