SON DAKİKA

Erkek terörü Bodrum'da can aldı! Boşandığı eşini kurşuna dizdi!

>
Erkek terörü Bodrum'da can aldı! Boşandığı eşini kurşuna dizdi!
Bodrum'da bugün sabah saatlerinde meydana gelen olayla birlikte yine erkek terör can aldı. Boşandığı eşini öldüren öfkeli koca, iş yeri sahibini de yaraladı.

Bugün Bodrum'un Göltürkbükü semtinde meydana gelen olay herkesi derinden etkiledi. Olay yerinden alınan son bilgilere göre daha önce Kahramanmaraş'ta yaşayan ve eşinin baskılarına daha fazla dayanamayan 28 yaşındaki Ayşegül Aslan eşinden boşandı. Sürekli eşinden şiddet gören ve bu duruma daha fazla dayanamayan genç kadın, kendisine yeni bir hayat kurmak için Bodrum'a yerleşti. Bodrum'da bir çamaşırhanede iş bulan ve buradan da kazancını sağlayan talihsiz kadının izini eski eşi buldu.

Ayşegül Aslan'dan ayrılmak istemeyen ve yeniden barışmak isteyen 43 yaşındaki H.S defalarca genç kadını çamaşırhanede ziyaret etti. Genç kadını her ziyaretinde olumsuz yanıt alan eski eş, bugün yeniden Ayşegül Aslan'ı ziyarete geldi. Aslan ile görüşmek ve yeniden barışmak isteyen H.S tekrar olumsuz yanıt alınca dehşet saçtı. Cebinden çıkardığı silahı ile birlikte sağ sola ateş eden H.S genç kadını ve iş yeri sahibini ağır yaraladı.

Saldırının ardından olay yerinden kaçan adam, izini kaybettirirken talihsiz genç kadının olay yerinde hayatını kaybettiği bildirildi. İş yeri sahibinin ise ağır yaralı olduğu ve tedavi için Bodrum Devlet Hastanesi'ne kaldırıldığı kaydedildi. Olaylarla ilgili olarak ise soruşturmanın devam ettiği ve kaçan zanlının bulunması için çalışmaların büyük bir hızla devam ettiği bildirildi.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.