SON DAKİKA

Emekliye Promosyon Müjdesi! Yılda 300 TL Promosyon Verilecek!

>
Emekliye Promosyon Müjdesi! Yılda 300 TL Promosyon Verilecek!
Erken seçimler adım adım yaklaşırken, Ak Parti, seçim beyannamesini de yavaş yaaş açıklıyor. Ahmet Davutoğlu, emeklilere promosyonların geleceğini bildirdi.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Bu yıl emeklilerin sorunlarını çözmek için büyük bit atılım gerçekleştiren Ak Parti, yavaş yavaş sesini duyuruyor. Genel olarak partilerin, emekliler üzerinden bir takım sorunları halletmeye çalışması dikkatlerden kaçmıyor. Seçim beyannamelerinde bir çok emekli için yeni tasarılar koyan siyasi partiler, tek tek bu maddeleri açıklıyor.

Geçtiğimiz günlerde yeni açıklamalar yapan Başbakan  Ahmet Dvautoğlu emeklilere çok sevinecekleri bir müjde verdi. Ahmet Davutoğlu verdiği müjdede, bir çok emekliye promosyon geleceğini bildirdi. Memurların maaşlarından promosyon alması nedeniyle bankalara olan talebin artması olayların akışının da değişmesine neden olmuştu. Bu durum için harekete geçen Ak Parti ise aynı durumun emekliler için de geçerli olacağını kaydetti. Şu sıralar bankalarla görüştüklerini belirten Başbakan Ahmet Davutoğlu, memurların maaşlarından promosyon aldıklarını fakat bu promosyonun emekliler için de geçerli olacağını kaydetti.

KYK Burs ve Kredileri Ne Zaman Yatacak? KYK 2016 Burs Ücretleri Ne Kadar?

Görüşemelerde son noktaya gelindiğini belirten Ahmet Davutoğlu, alınan promosyonlarla birlikte emekliler yılda 300 Tl alacaklar. Bu durumla birlikte biraz daha rahatlayacak olan emekliler, bu sayede bir ay mutfak alışverişlerini bedaya getirmiş olacaklar. Ayrıca emeklilere başka ayrıcalıkların da geleceğini bildiren Başbakan Ahmet Davutoğlu, Toki Konutları'ndan emeklilerin daha kolay yararlanacağını kaydetti. Emeklilerin söz konusu durumla alakalı olarak daha az ücret ödeyerek ev sahibi olabileceğini belirten Ahmet Davutoğlu, ayda 240 lirayla ev sahibi olunabileceğini bildirdi. Bu durumla birlikte harekete geçen emekliler ise Toki Konutları'nden ev sahibi olabilecek.

Küçük rakamlarla büyük ölçekte gelir sağlayacak olan emekliler, ev sahibi olabilecekler.

Dolar Düşecek Mi? Dolarda Son Durum Nedir?

 

SGK'dan GSS Prim Borcu İçin Son Çağrı!

 

 

Emekliye 300 TL promosyon!
Emekli maaşını bu bankadan alana 300 TL promosyon
Emeklilere toplu ödeme müjdesi
Emekliye 300 TL Promosyon Geliyor
Emekli maaşını bu bankadan alana 300 TL promosyon
Emekli maaşını Denizbank tan alana, 300 TL promosyon
Promosyon Müjdesi! Emeklilere toplu ödeme
Emeklilere promosyon müjdesi! SGK 02 Ekim 2015, Cuma SGK, emekli ve hak sahiplerinin taahhüt imzalamaları halinde, Denizbank tan bir defalığına 300 TL ...
Maaşını 3 yıl Denizbank tan alan emekli 300 TL promosyon alacak
EMEKLILERE, 900 TL LIK PROMOSYON MUJDESI

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi Son Dakika

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi

Afrin Harekatı'nda bugün 45. güne girildi. TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar 2795 teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı. Afrin'de son duruma ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Terör hedeflerinin ÇNRA'larla vurulması ve Raco'daki çatışma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, vatandaşlara Afrin Harekatı'na desteklerinden dolayı teşekkür konuşması yaptı. Son dakika haberine göre, TSK, Afrin'in iki köyünü daha teröristlerden temizledi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.