SON DAKİKA
>
Emeklilikte yaşa takılanlar için torba yasa çıkacak mı? Emeklilikte yaşa takılanlar için yeni gelişmeler

Emeklilikte yaşa takılanlar için torba yasa çıkacak mı? Emeklilikte yaşa takılanlar için yeni gelişmeler


Bir çok kişinin büyük oranda etkilendiği emeklilikte yaş kriteri için yeni bir düzenleme yapılacak mı?. Detaylar haberimizde...

Erken emekli olmak isteyen, gerekli şartları taşıyan ve ardından da hayalleri yarım kalan bir çok kişi büyük sorunlar yaşıyor. Her geçen gün çıkan yeni yasalarla birlikte bir çok kişi, istediği emeklilik hayaline ulaşamıyor. Geçtiğimiz yıllarda ortaya çıkarılan emeklilik yasası ile birlikte bir çok kişi büyük mağduriyet yaşamıştı. Bu mağduriyet nedeniyle de bir çok kişi emekli de olmamıştı.

 

Prim günlerinin tamamlanmasına rağmen bir çok kişinin yaş durumunu beklemesi gerektiğine karar verilmişti. Daha önce 40'lı yaşlarda emekli olan bir çok kişi, bu durumun ardından 58 ve 60 yaşlarını beklemek zorunda kaldı. Geçtiğimiz yıllarda prim gününü doldurduğu halde kadınlar 58 yaşını, erkekler de 60 yaşını beklemek zorunda kaldı.

 

EYT İÇİN YASA ÇIKARILACAK MI?

 

Erken emeklilik için büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalan bir çok kişi en kısa zamanda konuyla alakalı olarak yasa çıkarılması gerektiğini istiyor. Bu sebepten dolayı da en kısa zamanda torba yasa çıkarılmasını bekleyen bir çok kişi, kendilerine bu konuda açıklama yapılması gerektiğini ifade ediyor.

 

En kısa zamanda konuyla alakalı olarak açıklama yapılması gerektiğini ifade eden bir çok mağdur, en kısa zamanda erken emekli olmak istediklerini ve bu nedenlerden dolayı da adımların atılması gerektiği ifade ediliyor.

 

Çiftçi destek ödemeleri verildi mi? Çiftçi destek ücretleri ne kadar?

 

Emekli banka promosyon ücretleri ne kadar? Hangi banka ne kadar promosyon veriyor?

 

1 YORUM
  1. YUSUF

    EMEKLİLİK HAKIMIZI GERİ VERİN

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.