SON DAKİKA

Emeklilere sevinçli haber! O paralar peşin alınacak!

>
Emeklilere sevinçli haber! O paralar peşin alınacak!
Uzun zamandır beklenen banka promosyonları ile birlikte güncel açıklama da sonunda geldi. Bu yıl hayata geçirilmesi planlanan ücretlerin bankalara tek seferde yatacağı bildirildi.

Uzun zamandır bir çok emeklinin büyük merakla beklediği banka promosyonlarında sona gelindi. Kısa süre içinde birbirinden farklı durumlarla ortaya çıkan bu durumun ardından bir çok kişi de banka promosyonlarında bir an önce anlaşmanın imzalanması gerektiğini kaydetti.

Kısa süre içinde birbirinden farklı ücretlerin havada uçuştuğu banka promosyonlarında net ücretler de belirlenmiş oldu. Bu net ücretlere göre ise çok sayıda kişinin rahat edeceği ifade edildi. Bir çok emeklinin gerekli anlaşmaları yapması halinde banka promosyonlarını alabileceği bildirildi. Bu sürecin ardından ise emekliler banka promosyonlarının 3 yıl boyunca kesintili bir şekilde alacağını düşünüyordu. Fakat emeklilere müjdeli bir haber geldi. Banka promosyonları 3 yıl taksitle değil, tek bir ödeme şeklinde verilecek.

BANKA HESABINA YATIRILACAK

Uzun zamandır merakla beklenen ücretler emeklilerin banka hesaplarına yatırılacak. Yıl sonu verilecek olan ücretlerin ardından emekliler, 3 yıl boyunca bir daha promosyon alamayacak. Bu durumun yanı sıra, emekliler ön anlaşma yaptığı için bankalarını da değiştiremeyecek. Emeklilerin 3 yılın sonunda yeniden anlaşmasını tamamlaması ya da yeniden başka bir banka ile anlaşması sonucunda yeniden banka promosyonu verilecek.

Banka promosyonlarını bir çok emekli az miktarda bulsa da kısa süre içinde verilecek olması ve tek bir ödeme şeklinde hesaba yatırılacak olması, emeklilerin de büyük oranda rahatlamasına ve yıl sonunda kendileri için farklı bir adım atmalarına çözüm olabilir.

Savcı Bharara'dan şok uyarı: Siyasilerle rüşvet ilişkisi var!

 

Van'da flaş çatışma! Bir çok terörist öldürüldü!

 

Katliam gibi trafik kazası! Çok sayıda ölü ve yaralı var!

 

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.