SON DAKİKA

Emekli banka promosyon ücretleri ne kadar? Hangi banka ne kadar promosyon veriyor?

>
Emekli banka promosyon ücretleri ne kadar? Hangi banka ne kadar promosyon veriyor?
Bir çok emekli tarafından merakla beklenen promosyon ücretleri ne zaman verilecek?. İşte merak edilenler:

Bu yıldan itibaren çalışmalara başlayan ve emekliler için yeni ekonomik alanlar yaratmaya çalışan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, bankalardan emeklilerin promosyon alacağını ifade etmişti. Genel olarak bankaların emeklilere promosyon vermek zorunda olduğunu ifade eden Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, emeklilerden her yıl binlerce bankaların bir çok para kazandığını ve bu durum nedeniyle de bankaların mutlaka emeklilere promosyon vermesi gerektiğini aktarmıştı. Bu durum nedeniyle çalışmalara başlayan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, özel bankalarla görüşmelere başlamıştı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın bu çalışmaları da sonunda netice verdi. Bankalarla görüşmelerini tamamlayan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, özel bankalarla anlaşmaları sağlayarak, emeklilere promosyonların verileceğini ifade etti.

PROMOSYON ÜCRETLERİ NE ZAMAN VERİLECEK?

Uzun zamandır emekliler tarafından büyük merakla beklenen promosyon ücretlerinin de ne zaman verileceği de merakla bekleniyor. İlk olarak 600 lira civarında belirlenen promosyon ücretlerinin 900 lira olmasına karar verilmişti. Bu durum sayesinde de bir çok emekli daha rahat etmişti. Fakat bu ücreti şimdilik özel bankalar vermeyi kabul etti.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın görüşmelerine kaldığı yerden devam etmesi ile birlikte en kısa süre içinde promosyonların verilmesi amaçlanıyor. Fakat kamu bankalarının henüz protokol imzalamaması ve bu sebepten dolayı da promosyonları vermeyi kabul etmemesi nedeniyle bu bankalardan emekli maaşlarını alan kişilerin ne zaman promosyonlarına kavuşacağı da kimse tarafından bilinmiyor.

Çiftçi destek ödemeleri verildi mi? Çiftçi destek ücretleri ne kadar?

 

Emeklilikte yaşa takılanlar için torba yasa çıkacak mı? Emeklilikte yaşa takılanlar için yeni gelişmeler

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.