SON DAKİKA

Eleştiri Oklarının Hedefi Olan Şener Şen'den Açıklama Geldi!

>
Eleştiri Oklarının Hedefi Olan Şener Şen'den Açıklama Geldi!
Uzunca bir süre ekranlarda görünmeyen Şener Şen hakkında öldü iddiaların ortaya atılması sevenlerini de ayaklandırmıştı. Katılmış olduğu Cumhurbaşkanlığı Kültür Sanat Büyük Ödül töreninin ardından büyük eleştirilere maruz kalan ünlü sinemacı Şener Şen'den gereken cevap gecikmedi. İşte ayrıntılar...

Türk sinemasının değerli sanatçılarından usta oyun Şener Şen hakkında öldüğüne dair çıkan haberler hem ailesini hem de sevenlerini üzmüştü. Sanatçının durumuyla ilgili endişelenen yakınları haberin yalan olduğunun ortaya çıkması üzerine rahat bir nefes aldı. Geçtiğimiz aylarda birden bire sosyal medyada Şener Şen’in adının trend olması yürekleri ağıza getirmişti. Sağlık durumu hakkında herhangi bir bilgiye ulaşılamazken sosyal medya da en çok sorulan sorular arasında; “Şener Şen’e ne oldu? Öldü mü? Neden TT oldu?” gibi paylaşımlar yer aldı.

Son olarak Cumhurbaşkanlığı Kültür Sanat Büyük Ödül törenine katılan ve adından çokça bahsettiren Şener Şen tören sonrası adeta linç edildi. Türk sinemasının önde gelen isimlerinden olan sanatçıya Kültür Sanat Büyük Ödülü’nün verilmesinin ardından eleştiriler kesilmedi. Ödülünü toplumsal barışa katkı olması dileğiyle aldığını belirten Şener Şen bazı kesimler tarafından desteklenirken, bazı kesimler tarafından topa tutuldu.

Yeşilçam’a yıllarını veren sanatçının ödül törenine katılması sebep gösterilerek, törene katılmaması gerektiğini savunanlar olmuştu. Siyasetle ilgili duruş sergilemesi beklenen sanatçının bu konuyla ilgili açıklamaları ise şöyle oldu: “Oyuncunun ödevi yaptığı filmlere hayat görüşünü yansıtmaktır. Bilfiil politikanın içinde olma, siyasetin içinde olma başka bir alandır.” sözleri ile düşüncelerini belirtti. Sürekli olarak eleştirilere maruz kalan sanatçı duruşundan ödün vermeyeceğini göstermiş oldu.

Haberin Etiketleri : şener şen öldü mü ,
Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi Son Dakika

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi

Afrin Harekatı'nda bugün 45. güne girildi. TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar 2795 teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı. Afrin'de son duruma ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Terör hedeflerinin ÇNRA'larla vurulması ve Raco'daki çatışma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, vatandaşlara Afrin Harekatı'na desteklerinden dolayı teşekkür konuşması yaptı. Son dakika haberine göre, TSK, Afrin'in iki köyünü daha teröristlerden temizledi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.