SON DAKİKA

Dursun Özbek'e Rusya Vize Vermedi

>
Dursun Özbek'e Rusya Vize Vermedi
Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, CEV Kupası finalinde Galatasaray Daikin'in Dinamo Krasnodar ile oynayacağı maça gidemedi.

Rusların Türkiye karşı yaptırımları sporda da devam ediyor. Voleybol CEV Kupası finalinde Dinamo Krasnodar ile Galatasaray Daikin arasında yarın oynanacak rövanş maçı için Rusya’ya gidecek olan Galatasaray camiasına Ruslar zorluk yasattı.

İlk olarak yaptıkları açıklamada bu karşılaşma için sadece ülkelerine 30 kişin gelmesine izin verildiğini bu kişilerin ise listesi günler öncesinden istendi. Bunun ise teleks ile gönderilmesini isteyen Ruslar bu devirde bulunması zor bir durum ile Türkleri karşı karşıya bıraktı.

İlk maçın Türkiye’de 3-2 kazanılmasının ardından rövanş maçı için Rusya’ya gidecek olan Başkan Dursun Özbek ve bazı yöneticilere ise Rusya’dan ret cevabı geldi daha önce verilen listede olamayan kişilerin Rusya alınamayacağını bunu daha önce listede belirtilmesi gerektiğini açıkladılar. Rusya’nın bu tutumu karşısında yöneticiler bireysel vize başvurusu yapmadılar. Dün Rusya’ya giden Galatasaraylılar içinde sadece Şube Sorumlusu Ali Yüce yer aldı.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.