SON DAKİKA

Düğün Hediyesi Damacana!

>
Düğün Hediyesi Damacana!
Tekirdağ'da düğünde yaşanan olay herkesi çok güldürdü. Düğünde altın yerine damacana takıldı.

Tekirdağ'da yapılan bir düğünde ilginç görüntüye imza atıldı. Gelinin patronu su dağıtım şirketinin sahibi Oral Gülen'di.  Çalışanına düğün töreninde iki altın bilezikle birlikte kırmızı kurdeleye bağlı boş damacana şişesi de taktı. Salonda durumu görenler gülerken, Gülen de 'Su firması çalışanı olmak böyle bir şey. Düğünde damacana takılır' şeklinde espri yaptı.

Bir su dağıtım şirketinde sekreter olarak çalışan Esra Abanoz, bir süredir nişanlı olduğu Mustafa Akın ile beraber evlilik kararı aldı. Çift nikahı 14 Şubat sevgililer günü kıydı ve önceki gün için de düğün yapma kararı aldılar. Düğünde sıra takı törenine gelindiği sırada su dağıtım şirketi sahibi Oral, çalışanı Esra'ya iki altın bilezikle beraber boş damacana şişesi takmayı da ihmal etmedi. Salonda düğündeki konuklar durumu gülerek karşılarken, Gülen " Gelin ve damadımızın düğün günü hep hatırlayacağı ilginç bir hatıra oldu. Su firması çalışanına damacana takılır" diyerek genç çifte takıldı.

Mustafa ve Esra Akın çifti, şirket çalışanlarıyla birlikte damacana şişesini de alarak hatıra fotoğrafı çektirdi. Hayatları boyunca unutmayacakları bir düğün olduğunu ifade eden Akın çifti, "Patronum düğünden önce bana sürprizi olduğunu söylemişti. Ancak bu kadarını hiç beklemiyordum. Çok şaşırdım ama çok da eğlendim. Farklı bir anı oldu" dedi.Fotoğrafın sosyal medyada paylaşılması da ilgi çekti. Çiftin yakınları ve arkadaşları mutluluk temennisinde bulunurken, "Tarih bile sizi konuşacak hayırlı uğurlu olsun, Allah mutlu etsin" yorumları yapıldı.

Düğün Hediyesi Damacana!

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.