SON DAKİKA

Dolar ne zaman düşecek? 12 Mayıs Güncel dolar fiyatları

>
Dolar ne zaman düşecek? 12 Mayıs Güncel dolar fiyatları
Bir çok kişinin büyük oranda yatırım yaptığı dolar, her geçen gün değişim göstermeye devam ediyor. Bu haftadan itibaren dolar yeniden yükselişe geçiyor.

Uzun zamandır konumunu koruyamayan dolar, büyük sıkıntıları da beraberinde getirdi. Kısa süre önce 3 TL sınırını aşan ve ardından da yatırımcısını bir hayli zorlayan dolar, genel olarak enflasyonun da değişim göstermesine neden oldu. Yurtdışından gelen bir çok ürünün dolar üzerinden satın alınması nedeniyle, vatandaşlar bir anda artış gösteren fiyatlardan dolayı büyük bir sıkıntı yaşadı.

Kısa süre içinde büyük oranda yükselişe geçen ve herkesi şaşırtan dolar, bu durumun ardından ekonomiyi de genel olarak büyük sorunlarla karşı karşıya bıraktı. Doların yeniden 3 TL sınırından normal seviyelere inmesi, herkese rahat bir nefes aldırırken, yeniden hareketlenen piyasalar, alarm vermeye başladı.

Uzun zamandır konumunu koruyan doların geçtiğimiz günlerde yeniden yükselişe geçmeye başlaması, yatırımcıları da bir hayli etkiledi. Daha öncesinden dolara yatırım yapan ve doların yükselmesi ile birlikte daha fazla kazanç elde edecek olan yatırımcılar bir hayli mutlu olurken, dolara yatırım yapmak için hazırlanan diğer yatırımcılar da büyük bir kayıp yaşadı.

Belli bir süredir devam eden yatırımlarla birlikte, dolar da piyasalarda yaşanan dengesizlikleri arttırmaya devam ediyor. Bu süreç içerisinde ise 2,97 sınırına ulaşan doların gelecek günlerde nasıl bir görüntü çizeceği de herkes tarafından büyük oranda merak edilmeye devam ediliyor.

Suriye'deki IŞİD hedefleri vuruluyor!

 

170 ödüle sahip olan komando görevinden uzaklaştırıldı!

 

Torba yasa ile zorunlu trafik sigortası fiyatları düştü mü?

 

Emeklilere müjdeli haber! Temmuz ayında emekli maaşları yüz güldürecek!

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.