SON DAKİKA

Dolar fiyatları yükseliyor mu? Güncel dolar fiyatları 30 Mayıs 2016

>
Dolar fiyatları yükseliyor mu? Güncel dolar fiyatları 30 Mayıs 2016
Bir çok kişinin en büyük yatırım araçlarından biri olan dolar fiyatlarında son durum ne?. Detaylar haberimizde...

Uzun zamandır konumunu koruyamayan dolar, büyük sıkıntıları da beraberinde getirmeye devam ediyor. Bugün açılan piyasalarla birlikte, konumunu koruyamayarak yükselişe geçen dolar, ekonomistleri de endişelendiriyor. Geçtiğimiz hafta genel olarak borsada iyi bir şekilde seyreden dolar yüzleri güldürmüştü. Yatırımcının genel olarak zarar etmesine fakat ekonomik açıdan bir çok kişinin rahatlamasına yol açan dolar yeniden yükselişe geçti.

2,96 liranın üzerine çıkan doların bu hafta 3 lira sınırını görüp görmeyeceği de merak ediliyor. Kısa süre içinde etkili olan dolar fiyatlarının genel enflasyona ve ekonomiye de nasıl bir yansıma yapacağı merakla bekleniyor. Her geçen gün konumunu koruyamayarak büyük sıkıntıların ortaya çıkmasına neden olan dolar hakkında uzmanlar da görüş bildiriyor. Uzmanların yaptığı açıklamalara göre dolara yatırım yapılmaması gerektiği bildiriliyor. Konumunu koruyamayan dolar, geçtiğimiz hafta olduğu gibi alımı yapıldıktan sonra yeniden düşebilir. Yaz aylarının gelmesi ve bölgesel gerilimin de her geçen gün artması nedeniyle bir çok kişinin dolar yerine farklı noktalara yatırım yapması uygun görülüyor.

Uzun zamandır bir çok uzman tarafından değerlendirilmeye alınan bu durum ile birlikte, dolar yerine şu sıralar farklı kaynaklara yönelmek veya farklı kaynaklara yatırım yapmak daha doğru bir seçenek olacaktır.

Bireysel emeklilik devreye giriyor! İşte BES hakkında merak edilenler

 

Emeklilikte yaşa takılanlar müjde! Yeni torba yasa herkesi memnun edecek!

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.