SON DAKİKA

Dolar fiyatları yükseliyor mu? Güncel dolar fiyatları 28 Mart 2016

>
Dolar fiyatları yükseliyor mu? Güncel dolar fiyatları 28 Mart 2016
Uzun zamandır normale dönmesi beklenen dolar fiyatlarında son durum ne?. Detaylar haberimizde...

Her geçen gün artış gösteren dolar ücretleri ile birlikte bir çok kişi büyük sıkıntılar yaşamaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde bir anda düşüş yaşamaya başlayan dolar, bugün açılan piyasalarla yüzleri güldürdü. Uzun zamandır doların normal seviyelere dönmesini bekleyen bir çok kişi büyük sorunlar yaşıyordu. Özellikle de piyasalarda dolar üzerinden ihracat yapan firmalar, büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalmaya devam ediyordu. Bu süreç içerisinde doların da yükselişe geçmesi büyük sorunları beraberinde getirmeye devam ediyordu.

Kısa süre içerisinde büyük sorunlarla karşı karşıya kalan bir çok firma doların düşüş yaşamasını beklerken, doların yükselişine devam etmesi piyasaları alt üst etti. Geçtiğimiz günlerde ise normalleşme sürecine giren doların bugün yüzleri güldürmesi herkese rahat nefes aldırdı. 

Her geçen gün dalgalanmaların artması ile birlikte büyük sıkıntılar yaşayan yatırımcıların da bugün yüzü güldü. Bugün açılan piyasalarla birlikte normalleşme sürecine giren dolar, toplamda 2,87 liradan satışa sunuldu. Bu ücretin düşüş yaşamasını bekleyen ekonomistler, piyasaların konumunu koruduğunu ve doların da bu sebepten dolayı yükselişe geçmeyeceğini vurguladı. Haziran ayına kadar dolarda herhangi bir hareketlilik gözlemlenemeyen ekonomistler, bu konuda tahminler yürütmeye devam ediyor.

TFF kararını verdi! Fenerbahçe Galatasaray derbisi bu tarihte oynanacak! 

 

Altın fiyatları yükseliyor mu? Altın fiyatlarında son durum 28 Mart 2016 

 

İşten isteğiyle ayrılana işsizlik maaşı geliyor!

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi Son Dakika

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi

Afrin Harekatı'nda bugün 45. güne girildi. TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar 2795 teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı. Afrin'de son duruma ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Terör hedeflerinin ÇNRA'larla vurulması ve Raco'daki çatışma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, vatandaşlara Afrin Harekatı'na desteklerinden dolayı teşekkür konuşması yaptı. Son dakika haberine göre, TSK, Afrin'in iki köyünü daha teröristlerden temizledi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.