SON DAKİKA

Dolar fiyatları yükseliyor mu? Güncel dolar fiyatları 27 Nisan 2016

>
Dolar fiyatları yükseliyor mu? Güncel dolar fiyatları 27 Nisan 2016
Uzun zamandır konumunu koruyan dolar fiyatlarında son durum gelişmesi neler?. Detaylar haberimizde...

Son yılların en gözde yatırım araçlarından biri olan dolar yüzleri güldürmeye devam ediyor. Küresel krizlerin üstesinden gelmeyi başaran ve kur bazında giderek büyük bir artış sağlayan dolar, uzun zamandır herkesin gözde yatırım araçları arasında yer almaya devam ediyor.

Kısa süre içinde etkili olan dolar fiyatları ile birlikte bir çok kişi yatırımlarını bu yönde yapmaya gayret ediyor. Genel olarak yatırımlarla birlikte herkes doların iyi bir kazanç getireceğini umut ediyor. Bu konuda ise ekonomistlerin endişeleri her geçen gün tırmanmaya devam ediyor. Doların konumunu koruması ile birlikte, kısa süre içinde yeniden yükselişe geçmesi olası bir durum olarak görülüyor. Yatırımcının dolar için en doğru anı yakalaması gerektiğini kaydeden ekonomistler, piyasa dalgalanmalarının çok iyi bir şekilde takip edilmesi gerektiğini ifade ediyor.

Ekonomistler,yatırıcımların genel olarak iyi kazanç elde etmesi ve gelirini yüksek tutması için, doların tercih sebebi olabileceğini fakat, bu durumun zaman zaman büyük sorunlara da yol açabileceğini, piyasa takiplerinin iyi yapılarak, eldeki doların eritilmemesi gerektiği ifade ediliyor.

DOLAR NE KADAR OLDU?

Uzun zamandır konumunu koruyan dolar, bugün piyasa açılışları ile birlikte yüzleri güldürdü. Zaman zaman yükselişe geçse de seviyesini korumaya devam eden dolar, bugün 2,81 liradan işlem görmeye devam ediyor.

TEOG sonuçları açıklandı mı? TEOG 2016 bahar dönemi sonuçları

 

Altın fiyatları yükseliyor mu? Altın fiyatlarında son durum 27 Nisan 2016 

 

PKK'lı teröristler saldırı öncesi not bıraktı!

 

Amerika Ankara Büyükelçiliği'nden flaş terör uyarısı!

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.