SON DAKİKA

Dolar fiyatları yükseliyor mu? Güncel dolar fiyatları 26 Mart 2016

>
Dolar fiyatları yükseliyor mu? Güncel dolar fiyatları 26 Mart 2016
Uzun zamandır durağan konumda olan dolar fiyatları bugün ne kadar oldu?. Detaylar haberimizde...

Son yılların en büyük yükselişini gösteren dolar, geçtiğimiz aylarda 3 TL sınırını aşmıştı. Kısa bir süre içerisinde uzun yıllarını rekorunu kıran dolar, tavan fiyattan işlem görmüştü. Bu sebepten dolayı da yatırımcıların bir çoğu elinde bulunan tüm doların bozdurulmasını sağlamıştı. Yaşananların ardından ise normal seviyesine inen dolar konumunu korumaya devam etti.

Her geçen gün yaşanan piyasa dalgalanmaları ile birlikte büyük sıkıntıları da beraberinde yaşayan dolar yatırımcıları, tüm yatırımlarını çekip borsaya yönelmeye devam ediyor. Doların her geçen gün hareketsiz kalması ile birlikte yatırımların da farklı noktalara yapılması amaçlanıyor. Kısa süre içerisinde bir değişim gözlenmeyen dolarda, seviyenin korunması bekleniyor.

DOLAR FİYATLARI YÜKSELEBİLİR Mİ?

Suriye'deki gerilimin düşmesi ve ardından da büyük sıkıntıların tamamen geride kalmasının ardından dolar fiyatlarının düşmesi beklenmişti. Konumunu korumaya devam eden doların yeniden yükselmesi beklenmiyor. Haziran ayına kadar yükselmesi beklenmeyen dolar fiyatlarının değişime uğramaması da dolar alıcılarını memnun ederken, dolar bozduracak kişileri de sıkıntıya sokmaya devam ediyor.

Bugün açılan piyasalarla birlikte yine değişime uğramayan dolar fiyatlarında herhangi bir sıkıntı yaşanmıyor. Bugün açılan piyasalara göre dolar konumunu korkuyor. Alıcısına 2,87 liradan satılırken, satıcısına da 2,84 liradan bozduruldu.

Altın fiyatları yükseliyor mu? Altın fiyatlarında son durum 26 Mart 2016 

 

Saatler ne zaman geri alınıyor? Yaz saati uygulaması ne zaman başlayacak?

 

Flaş uyarı! İstanbul'da bir çok ilçe 28 Mart'ta elektriksiz kalacak!

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.