SON DAKİKA

Dolar fiyatları yükseliyor mu? Güncel dolar fiyatları 1 Nisan 2016

>
Dolar fiyatları yükseliyor mu? Güncel dolar fiyatları 1 Nisan 2016
Kısa süre önce yükselişe geçen dolarda son durum ne?. Detaylar haberimizde...

Özellikle Türkiye'de bir çok yatırımcının tercihi olmaya devam eden dolar, her geçen gün değişiklik göstermeye devam ediyor. Uzun zamandır devam eden piyasa dalgalanmaları ile birlikte doların artışı da kaldığı yerden devam ediyor. Dolarda meydana gelen bu durumların ardından ise yeni kararlar alan yatırımcılar farklı alanlara yöneliyor.

Bu yıldan itibaren aniden yükselişe geçen doların son durumu ise herkesi rahatlatıyor. Yavaş yavaş normal seviyelere inen dolar sayesinde herkes rahat bir nefes almaya devam ediyor. Uzun zamandır devam eden piyasa dalgalanmalarının normal seviyelere inmesi ile birlikte Türkiye'deki ekonomik hareketlilik de kaldığı yerden devam ediyor. Bu yıldan itibaren yeni bir dalgalanmanın olacağı görülmese de konuya ilişkin ekonomistler net bir açıklamada bulunamıyor.

DOLAR ÜCRETLERİ YÜKSELECEK Mİ?

Yatırımcısının yüzünü güldüren ve herkesi her geçen gün daha da mutlu eden doların ne zaman normale döneceği de merakla beklenirken sonunda sevinçlli haber de geldi. Bu hafta konumunu koruyan doların bu aydan itibaren kolay kolay yükselişe geçmeyeceği düşünülüyor. Fakat konuya ilişkin bu durumun kesin olmadığını belirten ekonomistler, yine de yatırımcıların Haziran ayına kadar dikkatli davranmalarını ve dolara pek fazla bel bağlamamaları konusunda uyarılarda bulunuyor.

Uzun zamandır devam eden yükselişlerle birlikte bugün normal seviyeye inen dolar Kapalıçarşı'da 2,82 liradan alıcı bulmaya devam ediyor.

Adana'da meydana gelen deprem halkı korkuttu! Son depremler

 

Altın fiyatları yükseliyor mu? Altın fiyatlarında son durum 1 Nisan 2016 

 

Tubidy müzik ve video indirme platformu! Ücretsiz mp3 ilahi ve video uygulaması

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi Son Dakika

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi

Afrin Harekatı'nda bugün 45. güne girildi. TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar 2795 teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı. Afrin'de son duruma ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Terör hedeflerinin ÇNRA'larla vurulması ve Raco'daki çatışma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, vatandaşlara Afrin Harekatı'na desteklerinden dolayı teşekkür konuşması yaptı. Son dakika haberine göre, TSK, Afrin'in iki köyünü daha teröristlerden temizledi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.