SON DAKİKA

Dikkat! İstanbul'da sular 20 saat kesilecek!

>
Dikkat! İstanbul'da sular 20 saat kesilecek!
İSKİ tarafından yapılan yeni açıklamaya göre İstanbul'da yapılacak yeni alt yapı çalışmaları ile birlikte bir çok ilçeye 20 saat su verilmeyecek.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


İstanbulluların çilesi bir türlü bitmek bilmiyor. Uzun zamandır elektrik çalışmalarıyla uğraşan İstanbullular bu sefer de su kesintileriyle uğraşmak zorunda kalacak.

Bu hafta sonu yapılan elektrik kesintileriyle birlikte İstanbullular uzun saatler karanlıkta kalmıştı. Karanlıkta kalan İstanbullular, yeni ayda bu sefer de susuz kalacak. Kış aylarının gelmesiyle birlikte alt yapı çalışmalarını hızlandırmayı amaçlayan İSKİ, yeni dönemde daha kolay hizmet vermeyi amaçlıyor.

Geçtiğimiz yıl alt yapı çalışmalarından dolayı büyük bir sıkıntı yaşanmış ve özellikle sahil kesiminde oturan kişileri su baskınlarıyla uğraşmış ve boruların tıkanmasıyla birlikte çok daha büyük sorunlar yaşanmıştı. Bu sorunlarla birlikte sahil şeridinin trafiğinin de tıkanması, İSKİ'yi bu yıl harekete geçirdi.

On numara çekiliş sonuçları açıklandı! 30 Kasım 2015 On Numara Sonuçları

Harekete geçen İSKİ yetkilileri, yeni dönemde bir çok bölgede çalışmalar yürüteceğini, bu çalışmaların da ilk olarak Sarıyer ve Beşiktaş kısmında gerçekleşeceği kaydedildi. İşte yeni belirlemelere göre 1 Aralık tarihinde suyu kesilecek merkezler:

Beşiktaş:

10.00 saatleri ile sabah saat 06.00 arasında Ortaköy, Kuruçeşme, Arnavutköy ve Bebek mahallelerinde su kesintisi yaşanacak. Su kesintisi 2 Aralık sabahı son bulacak.

Sarıyer:

Rumelihisarı, Baltalimanı, Fatih Sultan Mehmet, Emirgan, İstinye, Yeniköy mahallelerine su verilemeyecek. Bu kesintiler de saat 10.00 ile sabah saat 06.00 sularında gerçekleşecek.

TEOG Kasım 2015 sınav sonuçları açıklandı mı? TEOG 2015 son durum

 

 

İstanbul da sular 20 saat kesilecek
İstanbul da sular 20 saat kesilecek
İstanbul da sular 20 saat kesilecek
İstanbul da sular 20 saat kesilecek
İstanbul da sular 20 saat kesilecek
istanbulda hangi semtlerde sular kesilecek
İstanbul da su kesintisi... Sular ne zaman gelecek?
İSKİ istanbul su arıza
İstanbul da iki ilçede 20 saat sular kesilecek
İstanbul da 24 saat su kesilecek
İstanbul da hangi ilçeler su kesintisi olacak? İstanbul Sular ne zaman gelecek?Sular
İstanbul da sular 5 saatliğine kesilecek
İstanbul da sular kesilecek
İstanbul da hangi ilçelerde sular kesilecek?
İstanbul da 4 ilçeye 30 saat su yok
Sular ne zaman, saat kaçta gelecek? - İSKİ. İstanbul da ...
İSKİ Sultangazi Gaziosmanpaşa Bayrampaşa Eyüp su kesintisi

KYK Burs Başvuruları Başladı? E-devlet Üzerinden Hangi Adımlar Takip Edilecek? EĞİTİM

KYK Burs Başvuruları Başladı? E-devlet Üzerinden Hangi Adımlar Takip Edilecek?

KYK'ya dair beklenen burs açıklamaları geldi. Ancak burs başvurularıyla ilgili dikkat edilmesi gerekenlerle ilgili kurumdan iki önemli uyarı da bulunuldu. Buna göre üniversite öğrencileri için önemli olan ve e-Devlet giriş sayfası üzerinden yapılması gerekenlerde nelere dikkat edilmesi gerekiyor. Burs başvuruları ne zaman sona erecek? İşte merak edilen sorular ve yanıtları...

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.