SON DAKİKA

Devlet Bahçeli'den şok Oktay Vural açıklaması!

>
Devlet Bahçeli'den şok Oktay Vural açıklaması!
Uzun yıllar boyunca MHP'nin genel başkanlığını yapan Devlet Bahçeli, geçtiğimiz günlerde çok çarpıcı bir açıklamada bulundu.

Uzun zamandır büyük sorunlarla karşı karşıya kalmaya devam eden MHP, yeni bir kurultay için elinden geleni yapıyor. Alparslan Türkeş'in hayatını kaybetmesinin ardından başa geçen Devlet Bahçeli, uzun yıllar partiyi yönetmek için çeşitli hamlelerde bulunmuştu. Fakat Devlet Bahçeli'nin başa geçmesinin ardından MHP'nin seçimlerde iyi bir oy elde edememesi, daha büyük sorunları da beraberinde getirmişti.

Devlet Bahçeli'nin bu durumunun ardından ise en son seçimlerde MHP'nin tek başına iktidar olmaması ve bu sebepten dolayı parti içerisindeki seslerin artması, fikir ayrılıklarını da beraberinde getirdi. MHP'den genel başkanlık için seçimin yapılmasını isteyen bir çok partili, bir an önce kurultayın toplanmasını istedi. Devlet Bahçeli her ne kadar bu durumu engellemek istese de başarılı olamadı.

AYRILIKLAR DEVAM EDİYOR

Devlet Bahçeli'nin genel olarak MHP içerisindeki ayrılıkları engellemeyememesi de büyük sorunları beraberinde getiriyor. Ayrılık fikirlerinin her geçen gün daha da çoğaldığı MHP'de, son olarak Oktay Vural krizinin yaşanması herkesi şaşırttı. Devlet Bahçeli ile uzun yıllar boyunca yan yana yer alan Oktay Vural'ın, Devlet Bahçeli'yi destekleyen deklarasyona imza atmaması, parti içinde geniş yankı bulmuştu.

Devlet Bahçeli'ye destek vermeyen Oktay Vural'ın bu hamlesinin ardından meydana gelen durum ile birlikte işler de tamamen değişti. Kısa süre içinde açıklama yapmak zorunda kalan Devlet Bahçeli, Oktay Vural ile aralarında hiç bir soğukluğun olmadığını, böyle bir şeyin de mümkün olamayacağını ifade etti. Devlet Bahçeli'nin bu açıklamalarının ardından ise MHP'liler büyük bir akıl karışıklığı yaşadı.

6 il karanlıkta kalacak! Bu tarihlere dikkat!

 

Çipli kimlik kartlarına yıllık kira ödenecek!

 

EKPSS için kura müracatları başladı! 

 

Haberin Etiketleri :
Devlet Bahçeli'den Anayasa Değişikliği İle Açıklamalar! SİYASET

Devlet Bahçeli'den Anayasa Değişikliği İle Açıklamalar!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sorumluluğunu yüklenmiş oldukları bu tarihi görevi gönül huzuruyla ifa ettiklerini dile getirdi. Öte yandan MHP'nin de devlet ve millet bekasını güçlendirmek, güvence altına almak ve milli uzlaşma ruhuyla yaşanan kriz ortamını sonlandırmak için üzerine düşeni layıkıyla yerine getirdiğini Bahçeli, eleştirilere karşısında sessizliğini bozdu.

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.