SON DAKİKA

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Hakan Fidan ile görüşecek!

>
Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Hakan Fidan ile görüşecek!
Dün akşam saatlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun görüşmesinin ardından kongre kararının çıkması herkesi şaşırttı. O kararın ardından bugün Erdoğan'ın Hakan Fidan ile görüşmek istemesi de büyük şaşkınlık yarattı.

Her geçen gün Ankara'daki hareketlilik artmaya devam ediyor. İlk olarak Pelikan dosyalarının ortaya çıkması büyük sıkıntıları da beraberinde getirmişti. Ankara kullislerinde büyük bir karmaşaya neden olan Pelikan dosyalarının ardından Ahmet Davutoğlu'nu destekleyenlerin de Sakarya dosyasını ortaya atması olayların daha da artmasına neden oldu.

Ankara'da yaşanan gerilim dolu günlerin ardından büyük bir sıkıntı yaşayan Ak Parti, kendi içerisinde yaşanan bu çözümsüzlük durumunu da ortadan kaldırmak için düğmeye bastı. Bu durumla birlikte harekete geçen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahet Davutoğlu ile bir araya geldi. Görüşmeler yapmaya devam eden ikili, bu durumların ardından tam 1 saat 40 dakika sonra ayrıldı.

Kongreye gitmek için hazırlıklara başlayan Ak Parti, Mayıs sonunda yeni bir başbakan ve yeni bir genel başkan seçecek. Kimden yana seçim yapacakları hakkında henüz net bir bilgi vermeyen Ak Parti, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da tercih ettiği adaylardan yana oyunu kullanacak. Bu durumun yanı sıra bugün hareketli görüşmelerine devam eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hakan Fidan ile de görüşecek. 

MİT müsteşarı Fidan ile görüşecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın neler konuşacağı ve ne karar alacağı da herkes tarafından büyük oranda merak ediliyor.

Bugün aynı zamanda Merkez Bankası Başkanı Çetinkaya'yı da ağırlayacak olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, hareketli bir gün geçirecek.

PKK'nın as kadrosuna büyük operasyon!

 

İstanbul'da kundak faciası! 5 araç kullanılamaz hale geldi!

 

Yaşlı kadın 1 milyon lirayı kendi eliyle dolandırıcılara verdi!

 

Haberin Etiketleri :
Netanyahu'nun Cumhurbaşkanı Erdoğan Hakkındaki Açıklamalarına Tepkiler Gecikmedi! Gün İçinden

Netanyahu'nun Cumhurbaşkanı Erdoğan Hakkındaki Açıklamalarına Tepkiler Gecikmedi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İsrail hakkında bugün yaptığı açıklamalardan sonra "İran ve Gazze'deki teröristleri destekleyen Türkiye Cumhurbaşkanından akıl alacak değiliz" çıkışıyla tepkileri üzerine çeken Netanyahu'ya yapılan eleştirilerin arkası kesilmiyor. ABD'nin Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanımasından sonra tansiyonun yükseldiği konuyla ilgili son gelişmeler..

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.