SON DAKİKA

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Hakan Fidan ile görüşecek!

>
Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Hakan Fidan ile görüşecek!
Dün akşam saatlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun görüşmesinin ardından kongre kararının çıkması herkesi şaşırttı. O kararın ardından bugün Erdoğan'ın Hakan Fidan ile görüşmek istemesi de büyük şaşkınlık yarattı.

Her geçen gün Ankara'daki hareketlilik artmaya devam ediyor. İlk olarak Pelikan dosyalarının ortaya çıkması büyük sıkıntıları da beraberinde getirmişti. Ankara kullislerinde büyük bir karmaşaya neden olan Pelikan dosyalarının ardından Ahmet Davutoğlu'nu destekleyenlerin de Sakarya dosyasını ortaya atması olayların daha da artmasına neden oldu.

Ankara'da yaşanan gerilim dolu günlerin ardından büyük bir sıkıntı yaşayan Ak Parti, kendi içerisinde yaşanan bu çözümsüzlük durumunu da ortadan kaldırmak için düğmeye bastı. Bu durumla birlikte harekete geçen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahet Davutoğlu ile bir araya geldi. Görüşmeler yapmaya devam eden ikili, bu durumların ardından tam 1 saat 40 dakika sonra ayrıldı.

Kongreye gitmek için hazırlıklara başlayan Ak Parti, Mayıs sonunda yeni bir başbakan ve yeni bir genel başkan seçecek. Kimden yana seçim yapacakları hakkında henüz net bir bilgi vermeyen Ak Parti, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da tercih ettiği adaylardan yana oyunu kullanacak. Bu durumun yanı sıra bugün hareketli görüşmelerine devam eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hakan Fidan ile de görüşecek. 

MİT müsteşarı Fidan ile görüşecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın neler konuşacağı ve ne karar alacağı da herkes tarafından büyük oranda merak ediliyor.

Bugün aynı zamanda Merkez Bankası Başkanı Çetinkaya'yı da ağırlayacak olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, hareketli bir gün geçirecek.

PKK'nın as kadrosuna büyük operasyon!

 

İstanbul'da kundak faciası! 5 araç kullanılamaz hale geldi!

 

Yaşlı kadın 1 milyon lirayı kendi eliyle dolandırıcılara verdi!

 

Haberin Etiketleri :
Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi Son Dakika

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi

Afrin Harekatı'nda bugün 45. güne girildi. TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar 2795 teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı. Afrin'de son duruma ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Terör hedeflerinin ÇNRA'larla vurulması ve Raco'daki çatışma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, vatandaşlara Afrin Harekatı'na desteklerinden dolayı teşekkür konuşması yaptı. Son dakika haberine göre, TSK, Afrin'in iki köyünü daha teröristlerden temizledi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.