SON DAKİKA

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sert Konuştu!

>
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sert Konuştu!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, son günlerde sıkça kullanılan müzakere ve görüşme sözlerine sert tepki verdi.

Terör örgütü güdümündeki çevrelerin dillendirdiği “müzakere” ve “görüşme” sözlerine sinirlenen cumhurbaşkanı ikisi de yok diyerek tepkisini dile getirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan katıldığı Türk Kızılayı Olağan Genel kurulundaki toplantıda konuştu. Gündeme dair konuşan cumhurbaşkanı burada son zamanlarda sıkça dillendirilen terör örgütü çevrelerince gündeme getirilen müzakere ve görüşmelerin olmayacağını belirtti.

‘SON TERÖRİST İMHA EDİLENE KADAR...’
Doğuda süren terör olayları hakkında konuşan Erdoğan, bu mücadelelerinin millete yöneltilmiş son silahlar susturuluncaya kadar son terörist imha edilinceye kadar terörle mücadeleye devam edeceklerini bildirdi. Bu konuda artık en küçük bir müsamahamız asla olamayacağını açıkladı. Bu konuda ise asla geri adım atmayacaklarını belirten Erdoğan, terör örgütü ve onun güdümde hareket edenleri ise arda bu çözüm ve görüşme gibi lafları ediyorlar dedi.

‘’MÜZAKERE EDİLECEK KONU YOK’’
Ayrıca Erdoğan ortada müzakere edilecek veya görüşülecek bir konun olmadığını belirtti. Türkiye’nin önünde asla bir üçüncü yolun kalmadığını belirtti. Bu yolların zamanında denendiğini kendilerinin birlik ve çözüm süreci dediklerini fakat olmadı dedi.

Haberin Etiketleri :
Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi Son Dakika

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi

Afrin Harekatı'nda bugün 45. güne girildi. TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar 2795 teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı. Afrin'de son duruma ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Terör hedeflerinin ÇNRA'larla vurulması ve Raco'daki çatışma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, vatandaşlara Afrin Harekatı'na desteklerinden dolayı teşekkür konuşması yaptı. Son dakika haberine göre, TSK, Afrin'in iki köyünü daha teröristlerden temizledi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.