SON DAKİKA

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sert Konuştu!

>
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sert Konuştu!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, son günlerde sıkça kullanılan müzakere ve görüşme sözlerine sert tepki verdi.

Terör örgütü güdümündeki çevrelerin dillendirdiği “müzakere” ve “görüşme” sözlerine sinirlenen cumhurbaşkanı ikisi de yok diyerek tepkisini dile getirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan katıldığı Türk Kızılayı Olağan Genel kurulundaki toplantıda konuştu. Gündeme dair konuşan cumhurbaşkanı burada son zamanlarda sıkça dillendirilen terör örgütü çevrelerince gündeme getirilen müzakere ve görüşmelerin olmayacağını belirtti.

‘SON TERÖRİST İMHA EDİLENE KADAR...’
Doğuda süren terör olayları hakkında konuşan Erdoğan, bu mücadelelerinin millete yöneltilmiş son silahlar susturuluncaya kadar son terörist imha edilinceye kadar terörle mücadeleye devam edeceklerini bildirdi. Bu konuda artık en küçük bir müsamahamız asla olamayacağını açıkladı. Bu konuda ise asla geri adım atmayacaklarını belirten Erdoğan, terör örgütü ve onun güdümde hareket edenleri ise arda bu çözüm ve görüşme gibi lafları ediyorlar dedi.

‘’MÜZAKERE EDİLECEK KONU YOK’’
Ayrıca Erdoğan ortada müzakere edilecek veya görüşülecek bir konun olmadığını belirtti. Türkiye’nin önünde asla bir üçüncü yolun kalmadığını belirtti. Bu yolların zamanında denendiğini kendilerinin birlik ve çözüm süreci dediklerini fakat olmadı dedi.

Haberin Etiketleri :
Netanyahu'nun Cumhurbaşkanı Erdoğan Hakkındaki Açıklamalarına Tepkiler Gecikmedi! Gün İçinden

Netanyahu'nun Cumhurbaşkanı Erdoğan Hakkındaki Açıklamalarına Tepkiler Gecikmedi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İsrail hakkında bugün yaptığı açıklamalardan sonra "İran ve Gazze'deki teröristleri destekleyen Türkiye Cumhurbaşkanından akıl alacak değiliz" çıkışıyla tepkileri üzerine çeken Netanyahu'ya yapılan eleştirilerin arkası kesilmiyor. ABD'nin Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanımasından sonra tansiyonun yükseldiği konuyla ilgili son gelişmeler..

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.