SON DAKİKA

Çocuklarının Kendisinden Olmadığını Öğrenince Canına Kıymak İstedi!

>
Çocuklarının Kendisinden Olmadığını Öğrenince Canına Kıymak İstedi!
Karısının kendisini aldattığını ve ikiz çocuklarının da kendisinden olmadığını öğrenen baba hayatına kıymak istedi.

Uşak’ta yaşayan baba N.S geçimini süt ürünleri satarak sağlıyordu.7 yıl önce bir trafik kazası nedeni ile  gözlerini kaybeden N.S iki kız ve bir erkek çocuğu vardı.


N.S eşini banyoda telefon konuşmalarına şahit oldu. 7 yaşlarındaki ikiz kızlarının kendisinden olmadığını duyunca dünyaları yıkıldı. Bunları duyan baba N.S hemen kızlarının okuluna gitti ve kızlarını alıp babasının yanına gitti. Olayı ailesine anlatan N.S, olayın gerçek olup olmadığını öğrenmek için DNA testi yaptırdı. Yaptırdığı test sonucu kızlarının kendine ait olmadığını öğrenen baba, tuz ruhu içerek canına kıymaya çalıştı.


Üzün baba kızlarını kaybetmek istemiyordu. Olayı kızlarına anlatan baba, kızlarının verdiği tepkiyle belki de yeniden doğdu. İddialar göre ikiz kızlar annelerini arayarak, “ bizi bir daha arama biz babamızla yaşayacağız “ dedikleri öğrenildi. Baba N.S diğer oğlunun da kendisine ait olup olmadığından şüphelendi ve oğluna da DNA testi yaptırdı. Oğlunun kendinden olduğu anlaşılınca N.S üç çocuğunu da bırakmak istemedi ev velayet davası açtı.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.