SON DAKİKA

Çiftçi destek ödemeleri verildi mi? Çiftçi destek ücretleri ne kadar?

>
Çiftçi destek ödemeleri verildi mi? Çiftçi destek ücretleri ne kadar?
Bir çok çiftçinin büyük merakla beklediği destek ödemelerinde son durum ne?. Detaylar haberimizde...

Uzun zamandır büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalmaya devam eden çiftçiler, bir an önce kendilerine verilmesi planlanan destek ödemelerini almak istiyor. Ekim dikim işlerinin büyük bir hızla devam ettiği tarlalarda hareketlilik her geçen gün artış gösterirken, en kısada alınması gereken çiftçi destek ödemeleri hakkında ise hala bir açıklama gelmedi.

Bir çok çiftçinin yakından ilgilendiği çiftçi destek ödemelerinin ne zaman verileceği de herkesi meraklandırıyor. Bir çok alanda verilen çiftçi destek ödemeleri, ekin, tarım sulama mekanizmaları, mazot ve gübreleme için verilebiliyor. Bu destek ödemelerini almak için kişilerin öncelikle Çiftçi Kayıt Sistemi'ne üye olması gerekiyor. Bu kayıt sisteminde adı bulunan kişilere destek ödemesi verildiği gibi genel olarak kredilerden de yararlanabiliyor.

ÇİFTÇİ DESTEK ÖDEMELERİ VERİLDİ Mİ?

Bir çok çiftçinin büyük merakla beklediği destek ödemeleri hakkında hala net bir gelişmenin olmaması, çiftçileri de derinden etkilemeye devam ediyor. Uzun zamandır büyük bir merakla beklenen çiftçi destek ödemeleri hakkında henüz bir açıklama yapılmadı. Konuya ilişkin en kısa zamanda açıklama yapması beklenen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın ilk olarak bütçelerle alakalı karar alması bekleniyor.

Geçtiğimiz yıl çiftçilere toplamda 3,5 milyar lira ödeme yapan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın, bu durumun ardından bu yıla özel 4 milyar lira ödeme yapması bekleniyor.

Emekli banka promosyon ücretleri ne kadar? Hangi banka ne kadar promosyon veriyor?

 

Emeklilikte yaşa takılanlar için torba yasa çıkacak mı? Emeklilikte yaşa takılanlar için yeni gelişmeler

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.