SON DAKİKA

Cerrahpaşa Hastanesi'nde İntihar Girişiminde Bulunan Polis İkna Edildi!

>
Cerrahpaşa Hastanesi'nde İntihar Girişiminde Bulunan Polis İkna Edildi!
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Psikiyatri kliniği içerisinde kendini odaya kilitledikten sonra intihar etmeye kalkan polis ikna edilerek intihar etmekten vazgeçirildi.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Psikiyatri kliniğine tedavi amaçlı olarak giriş sağlayan bir polis memuru saat 13:20 civarlarında silahını çıkartıp kafasına dayayarak intihar girişiminde bulundu. Takip eden saatlerde polis ikna edildi ve intihar girişiminden vazgeçirildi.

POLİS OLDUĞU SONRADAN ORTAYA ÇIKTI

İlk başta polis olduğu bilinmiyordu, polis olduğu belirtilen ve elinde silahı bulunmakta olan psikiyatri servisinde olan hastanın bir odaya kendini kitledikten sonra çevresindeki insanları canına son vermekle tehdit ettiği iddia edildi.

HASTALAR VE PERSONELLER DIŞARI ÇIKARTILDI, BİNA TAHLİYE EDİLDİ!

Olaydan dolayı hastane içerisinde bulunanlar dışarı çıkartıldı. Hastanede çok büyük güvenlik önlemleri alındı.

İKNA GÖRÜŞMELERİ 2 SAAT BOYUNCA DEVAM ETTİ

Aynı zamanda ikna görüşmelerini yapmakta olan polisin de kendini odaya kilitleyen diğer polis memurunu ikna etme amacıyla tam 2 saat boyunca görüşme yaptığı açıklandı.

REHİNE KRİZİ SANILMIŞTI

Olay ilk başladığı sıralarda, olayın rehine krizi olduğu iddia ediliyordu. Fakat başhekim konuşma yaptı. Polis memurunun hiçbir hemşire ya da doktoru rehin almadığını odada yalnız olduğunu belirtti. Özel hareket polisleri, polis memurunu var güçleriyle ikna etmeye çalıştılar. Rehine krizi söz konusu olamaz. Ağustos ayında bu hasta silah taşıyamaz raporu almıştı. Ona karşılık şuan silahı var.

Doç Dr. Zekayi. Kutlubay ; Bugün 12.20 civarında hastanemiz takibinde bulunan genç bir polis arkadraşımız muayeneye geliyor. Psikiyatri servisindeki muayene sırasında hastanın durumunu çok iyi görmüyor. Hiçbir meslektaşımız ya da hemşireyi rehin alması söz konusu değildir. Odada yalnızdır. dedi.

Haberin Etiketleri :
Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi Son Dakika

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi

Afrin Harekatı'nda bugün 45. güne girildi. TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar 2795 teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı. Afrin'de son duruma ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Terör hedeflerinin ÇNRA'larla vurulması ve Raco'daki çatışma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, vatandaşlara Afrin Harekatı'na desteklerinden dolayı teşekkür konuşması yaptı. Son dakika haberine göre, TSK, Afrin'in iki köyünü daha teröristlerden temizledi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.