SON DAKİKA

Cem Yılmaz'dan Bomba Gibi Bir Film!

>
Cem Yılmaz'dan Bomba Gibi Bir Film!
Geçtiğimiz aylarda 'Pek Yakında' filmini beyazperdeyle buluşturan ve oldukça iyi bir gişe hasılatı elde eden Cem Yılmaz, yeni bir projeye hazırlanıyor.

 'Pek Yakında' filmiyle gişede iyi bir hasılat elde eden ve filmin sevilmesinden dolayı oldukça mutlu olan Cem Yılmaz hız kesmeden ikinci projeye başladı.

 Senaryosunu yine kendi yazdığı filmin adı aylarca belirlenemedi. Bu durum ise magazin dünyasını ve ünlü komedyenin hayranlarını oldukça meraklandırdı. Hayranlarını daha fazla merakta bırakmak istemeyen Cem Yılmaz, filminin adının nihayet açıkladı. Genellikle her açıklamasını Twitter üzerinden yapan ünlü komedyen Cem Yılmaz yeni filminin adını da resmi Twitter hesabından duyurdu. Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın yeni filminin adı ise oldukça ilginç ve dikkat çekici. Yeni filminin adını 'Ali Baba ve 7 Cüceler' oldu. Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın yeni filmi olan 'Ali Baba ve 7 Cüceler'in konusu ise oldukça merak ediliyor.

 Filmde kimin oynayacağı hakkında sorulan soruları yanıtsız bırakan Cem Yılmaz, filmin konusuyla da alakalı bir açıklama yapmadı. Yeni filminin çekiminin ne zaman başlayacağı hakkında da açıklamalarda bulunmayan  Cem Yılmaz, yeni filminin çalışmalarını oldukça gizemli bir şekilde yürütmeyi tercih ediyor.

İzmir'de Art Arda İki Patlama Yaşandı. İşte Nedenleri! Gün İçinden

İzmir'de Art Arda İki Patlama Yaşandı. İşte Nedenleri!

İzmirlilere korkulu anlar yaşatan patlamaların nedeni belli oldu. Gece yarısı meydana gelen patlamalar hakkında asayiş, terörle mücadele, istihbarat ve bomba imha ekiplerinin yaptığı çalışmalar tamamlandı. Planladıkları gibi saldırılarını gerçekleştiremeyen teröristlerin planları kendi sonlarını hazırladı. Bir teröristin ölü olarak ele geçirildiği olayla ilgili merak edilenler...

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.