SON DAKİKA

Canlı Barbie Türkiye’ye Geliyor!!

>
Canlı Barbie Türkiye’ye Geliyor!!
Ameliyatla kendini Barbie bebeğe benzeten manken Valeria Lukyanova Türkiye’ye geliyor!!

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Çok sayıda markanın yeni kreasyonlarının tanıtıldığı ‘Dosso Dossi Fashion Show’un Antalya’daki defilesine insan Barbie bebek olan Ukraynalı model Valeria Lukyanova katılacak. 


Çok sayıda insanın merakla beklediği ve yakından görmek istediği “İnsan Barbie” lakaplı manken Türkiye’ye gelecek. Antalya’da düzenlenecek olan şova katılması planlanan Valeria Lukyanova henüz gelmeden herkesi heyecanlandırdı. Daha önce Türkiye’ye bir kez daha gelmiş olan Lukyanova bu kez yalnızca şovunu tanıtacak. 


17 Aralık’ta Antalya EXPO Center’da düzenlenecek şova katılmak üzere Türkiye’ye gelecek Lukyanova, beraberinde eşi, makyözü ve menajerini de getirecek.Lukyanaova, Türkiye’de 2 gün kalacak ve ünlü manken top model Candice Swanepoel ile aynı podyumu paylaşacak.


Lukyanova geçirdiği çeşitli ameliyatlarla Barbie bebeğe benzemeyi başarmış ve cesareti yönünden takdir toplamıştır. Şu an 30 yaşında olan model Antalya’da, biri orijinal Barbie kıyafeti olmak üzere iki ayrı giysi sergileyecek.


Dosso Dossi Fashion Show Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan ise Antalya’da düzenlenecek olan organizasyon hakkında her organizasyonlarının bir öncekinden daha çok ses getirdiğini ve büyüyerek devam ettiğini söyleyerek bu durumdan oldukça memnun olduğunu belirtti. 

 İnsan Barbie  Türkiye ye geliyor.
 İnsan Barbie  Türkiye ye geliyor.
 İnsan Barbie  Valeria Lukyanova Türkiye ye geliyor
 İnsan Barbie  Antalya ya Geliyor
İnsan Barbie Türkiye ye geliyor
İnsan Barbie Türkiye ye geliyor
.
Ukrayna lı n
Valeria Lukyanova
bebekten cesur pozlar.
Türkler canlı Barbie yi bekliyor.
CANLI BARBİE BEBEK!

CANLI BARBİE
Valeria Lukyanova Türkiye ye geliyor
 İnsan Barbie  Türkiye ye geliyor.


 İnsan Barbie  Türkiye ye geliyor.
Candice Swanepoel
Barbie

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi Son Dakika

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi

Afrin Harekatı'nda bugün 45. güne girildi. TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar 2795 teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı. Afrin'de son duruma ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Terör hedeflerinin ÇNRA'larla vurulması ve Raco'daki çatışma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, vatandaşlara Afrin Harekatı'na desteklerinden dolayı teşekkür konuşması yaptı. Son dakika haberine göre, TSK, Afrin'in iki köyünü daha teröristlerden temizledi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.