SON DAKİKA

Caner ve Berke Çiftinden Flaş Karar! Ayrılıyorlar Mı?

>
Caner ve Berke Çiftinden Flaş Karar! Ayrılıyorlar Mı?
Esra Erol'un sunmuş olduğu izdivaç programında nikah masasına oturan Caner ve Berke çiftinden gelen üzücü haber, hayranlarını da üzmüştü. Berke'nin haber vermeden ortadan kaybolması üzerine programa katılan ve Berke'ye ulaşamadığını belirten Caner'in son kararı ne oldu? İkili yollarını ayırdı mı? Yanıtları...

ATV'de ekranlarında yayınlanan "Esra Erol'da" programında hayatlarını birleştiren Caner Toygar ile Berke çifti, evliliklerinin bittiği yönünde haberleri sosyal medya hesaplarından duyurmuştu. Geçtiğimiz nisan ayında nikah masasına oturan ikili arasında neler yaşandı? Çift neden ayrılma kararı aldı? Caner ve Berke’nin birliktelikleri hakkında son kararları ne oldu? Çok konuşulan ve gündemden düşmeyen çift şimdi ne yapacak? İşte detayları…

Esra Erol'un sunuculuğunu yaptığı izdivaç programında tanışan ve geçtiğimiz nisan ayında dünya evine giren Caner Toygar ile Berke'nin evliğinde, programın son haftasında pürüzler olduğu yönünde haberler yapılmıştı. Canlı yayına bağlanan Berke’nin “Caner bana şiddet uyguluyor” sözleri herkesi şok etmişti. Suçlamalarla karşı karşıya kalan Caner ise "Beni 70 milyona rezil ettin. Hakkımı helal etmiyorum" diyerek tepkisini göstermişti. Boşanmanın eşiğine gelinen ilişkide Berke evi terk ederken, Caner ise aşkının peşinde koşmaya devam etti.

Sosyal medya üzerinden birbirlerine ağır ithamlarda bulunan ikiliden Berke, ailesinin de bu birlikteliğe onay vermediğini ve evliliklerinin tamamen bittiğini duyurmuştu. Ancak pes etmeyen Caner araya tanıdıklarını da sokarak tekrar Berke ile görüştüğünü duyurdu. Son olarak ikili dün sosyal medyada paylaştıkları bir fotoğrafla tekrar bir araya geldiklerini sevenlerine duyurdu. Instagram’daki paylaşımının altına "İnşallah kötü günler geride kaldı. Tüm olumsuzluklara rağmen 'biz' olarak devam etmeye kara verdik” notunu yazan Berke, tekrar barıştıklarını açıklamış oldu.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.