SON DAKİKA

Caner Toygar'dan Yıllar Sonra Gelen Tülin İtirafı Şok Etti!

>
Caner Toygar'dan Yıllar Sonra Gelen Tülin İtirafı Şok Etti!
Televizyon ekranlarının tanınmış ve fenomen damat adaylarından Caner Toygar, şu günlerde boşanma davası nedeniyle geçirdiği zor günlerle adından çok söz ettiriyor. Esra Erol'un programından sesini duyurmaya çalışan damat adayından yıllar sonra gelen itiraf herkesi çok şaşırttı. Damat adayının en büyük pişmanlığı ne oldu? İşte detayları...

Yıllar önce katıldıkları evlilik programı ile adlarından sıkça söz ettiren Caner ve Tülin ikilisi arasında yeniden bir şeyler olabilir mi? Berke Kentli ile olan evliliklerinde boşanma sürecinde olan ünlü damat Caner Toygar’dan öyle bir itiraf geldi ki, şimdi gözler bundan sonra ne olacağında. Arap saçına dönen ilişkinin sonu nasıl bitecek? İşte haberle ilgili merak edilenler…

Geçtiğimiz sezon Esra Erol’un evlendirme programında aradığı mutluluğu bulan Caner Toygar, gelin adayı Berke Kentli ile hayatlarını birleştirmişti. Daha evliliklerinin ilk ayından itibaren yaşadıkları sorunlar nedeniyle magazin gündeminde isimleri çok geçen ikili bir defa daha ayrılığın eşinden dönmüştü. Şimdi tekrar yollarını ayırma kararı alana çiftin arasındaki sorunlar bitmek bilmiyor.

Bugünlerde boşanma davası nedeniyle ekranlarda sıklıkla gördüğümüz Caner Toygar’dan gelen bir itiraf herkesi şaşırttı. Yıllar önce katıldıkları evlilik programında çok yakıştırıldığı gelin adaylarından Tülin’le ilgili "Keşke Tülin'le evlenseydim. Şimdi 15 yaşında çocuğum olurdu" sözleri izleyenleri şok etti. Boşanmak üzere olduğu Berke’nin kendisini hiç sevmediğinden yakınan Caner, Tülin’le ikisine evlenmeleri için milyonlar teklif edildiğini ancak yine de evlenmediğini açıkladı. Damat adayının itiraflarının arkası kesilmedi. "Keşke Tülin ile evlenseydim. Şimdi 15 yaşında çocuğum olurdu. Onun da hataları oldu benim de oldu. Hakkını helal etsin" diyerek akıllara birçok soru işaretini de beraberinde getirdi. Bakalım, ilerleyen günler neler gösterecek.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.