SON DAKİKA

Burcu Esmersoy'un İnekle İmtihanı Şok Etti

>
Burcu Esmersoy'un İnekle İmtihanı Şok Etti
Ünlü televizyon sunucularından Burcu Esmersoy'un yaşadığı zor anlar çok konuşuldu. Hindistan'da çekilen "dünya Güzellerim" isimli TV programının çekimleri sırasında hem eğlenceli hem de zor anlar yaşayan sunucu bu sefer ucuz atlattı. Kumsalda dinlenmekte olduğu sırada arkasından yanaşan bir inekten dolayı sıkıntılı anlar yaşanan Esmersoy'un yorumu...

Show TV ekranlarında yayınlanan “Dünya Güzellerim” isimli programın sunuculuğunu üstlenen Burcu Esmersoy, şu sıralar gündemden düşmüyor. Çekimleri Hindistan’da yapılan programın bazı bölümlerinde zor anlar yaşayan ünlü sunucu fena korku atlattı. Esmersoy yaşadığı zor o anları bakın nasıl anlattı? Son günlerde evlilik hakkındaki yorumlarıyla da dikkatleri çeken güzel sunucudan flaş açıklamalar… 

Burcu Esmersoy’un sunumuyla ekranlara gelen 'Dünya Güzellerim' isimli televizyon şovu sayesinde izleyiciler değişik kültürleri yakından görme imkanı buluyor. Bülent Ersoy, Safiye Soyman ve Banu Alkan’ın ilginç diyalogları ile eğlenceli hale gelen programda, ünlülerin yaşadıkları maceralar seyircisine keyifli dakikalar geçirtiyor. Hindistan gezisi esnasında ilginç olaylardan biri başına gelen Burcu Esmersoy’da nasibini aldı. Kumluk bir alanda dinlenmek isteyen ünlü sunucu, arkasından gelen bir ineğin onu yalamak istediğini görünce şoke oldu.

Korku dolu anlar yaşayan Esmersoy’un imdadına orada bulunan Hintliler yetişti. Olay sonrasında Hindistan'da kutsal sayılan ineklerin dörtlü, beşli çemberler oluşturarak insanları yalama hatta ellerindeki yiyeceklere ortak olma huylarının olduğunu duyan Burcu Esmersoy, büyük bir tehlikeden döndüğünü fark etti. Geçtiğimiz gün verdiği bir röportajda evlilik konusundaki korkusunu da dile getiren güzel sunucudan “asla evlenmem” açıklamasında bulundu. Dikkatleri üzerine çekmeye devam eden Esmersoy’un açıklamaları uzun süre gündemden düşmeyeceğe benziyor.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.