SON DAKİKA

Burcu Esmersoy'un Gelinlik Takıntısı Herkesi Şaşırttı!

>
Burcu Esmersoy'un Gelinlik Takıntısı Herkesi Şaşırttı!
Ekranların sevilen isimlerinden biri olan Burcu Esmersoy bir süredir ünlü iş adamı Tuna Aksu ile birlikte. Başarılı sunucunun evlenip evlenmeyeceği ise en çok merak edilenler arasında yer alıyor.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Geçen yılllara rağmen fiziğini koruyan ve mükemmel bir güzelliğe sahip olan Burcu Esmersoy geçtiğimiz günlerde çıkan haberlere ateş püskürdü. Bir süredir House Cafe'nin CEO'su Tuna Aksu ile birlikte olan Burcu Esmersoy'un evleneceği iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

Daha önce basından bir evlilik geçen Burcu Esmersoy, İtalyan eşi ile birlikte mutlu bir evlilik sürdürüyordu. Bu durumun ardından bebeğini kaybeden Burcu Esmersoy yaşananları daha fazla kaldıramadı ve ardından da eşine boşanma davası açtı. İtalyan eşinden hemen ayrılan Burcu Esmersoy bu durumla birlikte bekar hayatı yaşamaya başladı. Bir süre Arda Turan ile görüşen Burcu Esmersoy'un ünlü futbolcuyla aşk yaşadığı iddia edilmişti. Arda Turan'ın Aslıhan Doğan ile çıkmasının ardından ise olaylar daha da karıştı. Burcu Esmersoy ve Arda Turan arkadaşlığı da sona erdi.

Geçtiğimiz aylarda Tuna Aksu ile yakınlaşan Burcu Esmersoy sevgilisiyle sık sık tatile gitti. Bu durumun ardından da ikilinin daha da yakınlaşması evlilik dedikodularının çıkmasına neden oldu. Burcu Esmersoy ise bir kez evlendiğini ve evlilik takıntısının olmadığını bu nedenle de evlenirse gelinlik gitmeyeceğini açıkladı. Burcu Esmersoy'un bu açıklaması ise magazin gündemine bomba gibi düştü.

Bensu Soral Sevgilisiyle Gecelerde! Fena Yakanlandı!

 

Serenay Aktaş Sonunda O Dizide Karar Kıldı! Bomba Gibi Geliyor!

 

Gözde Kocaoğlu'nun En Mutlu Günü!

Sonunda gazetecilikte karar kıldınız. Amaç hep bu muydu yoksa tesadüfen mi bu mesleği seçtiniz? - Mankenlik çok zevkliydi ama bu işin son kullanma tarihi ...
Burcu Esmersoy, Farkındalık Stüdyosu nun Palladium AVM de düzenlediği etkinlikte Saba Tümer in sorularını yanıtladı. İşte Esmersoy un ilginç açıklamaları:
Burcu Esmersoy, iddiaya göre mutluluğu Amerika da buldu. Ünlü sunucunun, Amerika da yaşayan arkadaşı Şeyma Subaşı nı ziyarete gittiğinde tanıştığı Patrick ...
burcu-esmersoy-
Burcu Esmersoy dan itiraflar
Burcu Esmersoy dan itiraflar

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.