SON DAKİKA

Burcu Esmersoy'dan herkesi şoke eden Arda Turan açıklaması!

>
Burcu Esmersoy'dan herkesi şoke eden Arda Turan açıklaması!
Ekranların sevilen güzellerinden biri olan Burcu Esmersoy, herkesi şaşırtacak açıklamalarda bulundu. Burcu Esmersoy'un açıklamaları da Arda Turan'ı şoke etti.

Herkesin beğenerek izlediği isimlerden olan ve güzelliğiyle herkesi şaşırtmaya devam eden Burcu Esmersoy, 39 yaşında mükemmel bir isim olmaya devam ediyor. Her geçen gün daha da güzelleşen ve daha da dikkat çeken Burcu Esmersoy, geçtiğimiz günlerde bir dergiye röportaj verdi. Dergide bilinmeyenlerini anlatan Burcu Esmersoy, herkesi şaşırtacak açıklamalarda bulundu.

Bir süre önce Arda Turan ile yakın ilişki içerisinde bulunan ardından da arkadaşlıklarını bir anda bitiren Burcu Esmersoy'a bu durumun nedeni soruldu. Uzun süre boyunca Burcu Esmersoy ile Arda Turan'ın aşk yaşadığı iddia edilmişti. Fakat Burcu Esmersoy, bu konuda hiç bir açıklama yapmamıştı. Arda Turan'ın kendisinden yaşça küçük olmasından dolayı  adların aşk dedikosuna karışan ve büyük sıkıntı yaşayan Burcu Esmersoy, en sonunda Arda Turan ile arkadaşlığını bitirmişti. Arda Turan ile görüşmeyeceğini belirten Burcu Esmersoy böyle bir karar aldığını açıklamıştı. Bu durumun ardından yeni röportajında Arda Turan ile de alakalı açıklamalarda bulunan Burcu Esmersoy, herkesi şaşırttı.

Kısa süre önce Arda Turan ile adı aşk dedikodularına karışan Burcu Esmersoy, başarılı fubolcunun kendisi için arkadaş, kardeş gibi olduğunu, Arda Turan'ın omuzunda çok ağladığını, fakat ona hiç bir zaman aşık olmadığını açıkladı. Bir zamanlar çok aşık olduğu adamın en yakın arkadaşı olan Arda Turan'dan çok destek gördüğünü ifade eden Burcu Esmersoy, şimdilerde Arda Turan ile görüşemediklerini ifade etti.

Arda Turan ile görüşememesinin nedeni olarak Aslıhan Doğan'ı üstü kapalı hedef gösteren Burcu Esmersoy, bu hareketi ile herkeste büyük bir şaşkınlık yarattı.

Kenan İmirzalıoğlu hayranlarına çok kötü haber!

 

Murat Boz ve Aslı Enver evlilik hazırlığı mı yapıyor?

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.